عمومی

نیازمند توجه به مبانی فکری و اعتقادی برای اعتلای هویتی شخصیتی هست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری شامگاه چهارشنبه با بیان اینکه می خواهم امروز را در جمع اعضای فدراسیون اتحادیه های اسلامی دانش آموزان استان زنزن با دیدن و باور به آینده، معاد و آخرت برنامه ریزی کنم، اظهار داشت: امروز در جمع اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنزن برنامه ریزی می کنیم. در حساب در پیشگاه خداوند فرمود: باید خود را آماده کنیم و پاسخگوی اعمال خود باشیم.

با توجه به قرآن کریم باید روش را تصحیح کرد و در آیات قرآن تأمل کرد: نتیجه مطالعه تاریخ، دریافت فلسفه و تاریخ تاریخ و عبرت های آموخته شده است. این است.

نماینده ولی فقیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بر لزوم فراهم شدن زمینه آزاد اندیشی در تشکل های دانشجویی تاکید کرد و گفت: برای ارتقای هویت و شخصیت در دنیا و سعادت در بهشت ​​نیازمند مبانی فکری و عقیدتی هستیم.

حاج علی اکبری به پمپاژ و عملیات سنگین فضای سایبری بر جامعه ما به ویژه نسل جوان اشاره کرد و گفت: همه مشکلات با مرغ و گرانی ساخته می شود و دستاوردها سیاه می شود.

وی گفت: امنیت کشور حاصل خون پاک شهدا، پیشرفت علمی، توان پیشگیری، توان موشکی و پهپادی و دانشمندان جوان است.

نماینده ولی فقیه در فدراسیون انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: ما به مشکلات و سختی ها نگاه می کنیم اما باید به دستاوردها نگاه کنیم و نگاه نباید یک طرفه باشد.

وی بیان کرد: امید آفرینی اساسی ترین کار است و بهترین کاری که اعضای انجمن های اسلامی می توانند انجام دهند امید آفرینی است نباید میانجی باشد.

نماینده ولی فقیه فدراسیون انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در دهه فذر مدرسه انقلاب تظاهرات دانش‌آموزی برگزار می‌کند، این یک رویداد دائمی، دانش‌آموزی و محلی است.

حاج علی اکبری گفت: تمرکز کمتر روی دروس تاریخ و جغرافیا است و طلاب کمتر به این دروس علاقه دارند.

دکمه بازگشت به بالا