عمومی

نیروی دریایی با تکیه بر توان داخلی تجهیزات پیچیده‌ای دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، امیر دریادار شهرام ایرانی روز شنبه در همایش اساتید علوم و معارف دفاع مقدس آذربایجان شرقی در تبریز اظهار داشت: آب های دنیا بسیار مهم است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند اقدامات انجام شده در منطقه جهادی بود و نیروی دریایی ارتش در حراست مقدس قرار داشت و با سازماندهی خود در 67 روز توانست ناوگان دشمن را بسیج و پرتاب کند. آن را در سطل زباله.” تاریخ را ترک کنید.

دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: با همدلی و پذیرش همه فرامین در مسیر احترام و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی تصمیم می گیریم و امیدواریم این پرچم مقدس را به دست صاحب اصلی برسانیم.

وی گفت: نیروی دریایی ما جواهری درخشان در دریا است.

دریادار ایرانی گفت: در دوران دفاع مقدس با 10 هزار فروند کشتی آمدیم که از این تعداد فقط 250 فروند مورد هجوم دشمن قرار گرفت و امروز با سربلندی ناوگان 89 برای ایجاد امنیت دائمی منطقه را ترک می کنیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیروی دریایی ارتش را نیروی راهبردی خواندند که با توجه به سیاست های حاکم بر منطقه و برخی تهدیدات موجود، از اهمیت علمی و ابزاری خوبی برخوردار است و از جایگاه ویژه سیاسی و نظامی برخوردار است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: استان ما بیش از 10 هزار شهید و بالغ بر 70 هزار جانباز در دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

دریادار دوم رضا عباسی با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی در 105 ماموریت در دوران مقدس قدس حضور فعال داشت، گفت: امنیت یکی از ارکان اصلی کشور ما است و باید در این زمینه تلاش کنیم و از حداکثر توان بازدارندگی استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز در فضای مجازی صحبت از تغییر شکل حراست مقدس توسط دشمنان انقلاب می شود اما در مواجهه با روندهای انقلاب تلاش می کنند کشور را بیمه کنند جای تشکر دارد.

در این مراسم ضمن تجلیل از خانواده معظم شهدا از کتاب ایثار و شهادت و همچنین موضوع کانون فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس رونمایی شد.

دکمه بازگشت به بالا