عمومی

نیروی دریایی سپاه ابهت استکبار جهانی را در خلیج فارس شکست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار رمضان جیراهی جمعه شب در یادواره شهدای خلیج فارس در بوشهر اظهار داشت: شهید مهدوی و یارانش پس از وارد آوردن ضربات سنگین به آمریکایی ها در جنگ خلیج فارس به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه جنگ خلیج فارس یکی از درگیری های بزرگ با آمریکایی ها بود، افزود: شهید مهدوی و همرزمانش در درگیری مستقیم با آمریکا با انهدام بالگرد آمریکایی خود به شهادت رسیدند.

فرمانده بخش دوم نیروی دریایی سپاه گفت: شهید نادر مهدوی و یارانش شهید غلامحسین طوسلی، پاسدار بیژن، نصرالله شفیع، آبسالانی، محمدیها، مجید مبارکی در عملیات خود موفق شدند بالگرد دست ساز خود را ساقط کنند.

جیراهی با بیان اینکه در این عملیات ضربات مهلکی به دشمن وارد شد، گفت: شهید نادر مهدوی و یارانش در این عملیات استکبار و استکبار جهانی را در خلیج فارس درهم کوبیدند.

وی بیان کرد: امروز نیروی دریایی سپاه از توان دفاعی، تهاجمی و بازدارندگی بالایی برخوردار است و توان تجهیزات این نیرو در حوزه های موشکی، پهپادی، ناوبری، عملیات و اطلاعات افزایش یافته است.

سی و پنجمین مراسم بزرگداشت نادر مهدوی و همرزمانش از شهدای عملیات رزم مستقیم با آمریکا در خلیج فارس با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در بوشهر برگزار شد.

شهید نادر مهدوی فرمانده ناوگان ذوالفقار و هشت تن از یارانش در تاریخ 16 آنلاین 1366 در درگیری مستقیم با آمریکا به شهادت رسیدند.

دکمه بازگشت به بالا