عمومی

هر دو تیم به امتیاز بازی نیاز دارند/ هواداران را درک می‌کنم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محرم نویدکیا شامگاه سه شنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن گفت: دربی اصفهان یکی از بهترین دربی های ایران است.

وی گفت: دربی های اصفهان همیشه جذاب است و فردا هم همینطور خواهد بود، هواداران از دیدن این بازی واقعاً باید لذت ببرند. شهر صرف نظر از این، این بازی برای هر دو تیم بالا است استثنایی نامحسوس.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: هر دو تیم در بازی فردا به سه امتیاز نیاز دارند و به نظر من این بازی در لیگ بسیار تاثیرگذار است و بنابراین هر دو تیم تمام تلاش خود را می کنند تا امتیازات خوبی برای بازی کسب کنند و ما این کار را انجام خواهیم داد. بهترین ما

انگیزه سپاهان برای جبران

وی گفت: هفته گذشته خوب بازی نکردیم و این حقیقت است، فکر می کنم فردا می توانیم بازی خوبی مقابل تیم خوب ذوب آهن به نمایش بگذاریم و امتیازات کامل این بازی را کسب کنیم.

نویدکیا با اشاره به حل مشکلات تیمش گفت: در نهایت گاهی اوقات در فوتبال این اتفاق می افتد اما همیشه اینطور نیست و فکر می کنم با تمرینات و صحبت هایی که داریم می توانیم بهتر عمل کنیم بچه ها ضعیف بازی کردیم. کیفیت هفته گذشته.” این یک واقعیت است و فکر می کنم با تلاش بچه ها می توانیم بازی هفته گذشته را جبران کنیم.

وی درباره مصدومیت و محرومان سپاهان برای این بازی تصریح کرد: یاسین سلمان مصدومیت جزئی بازی است که احتمالا از آن استفاده نخواهیم کرد و حسن شسطیری هم در بازی غایب است و ما محروم نیستیم.

در لیگ قهرمانان آسیا گروه سختی داریم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه نتیجه بازی می تواند روی نیمکت یکی از دو تیم تاثیر بگذارد، نمی دانم، متوجه می شوید که اگر تیمی ببازد، اتفاق خاصی می افتد. ، برای ما این درست نیست، من هیچ خبری از سمت ندارم.

وی درباره میزبانی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما می خواستیم میزبان آسیا باشیم اما با شرایط فعلی قطعا میزبانی ما را ندارند و عربستان شانس خوبی دارد.

نویدکیا خطاب به هواداران گفت: می دانم شرایط امسال برای آنها خوب نیست، می فهمم که ناراحت هستند چون من هم در همین شرایط هستم، این تیم را دوست دارم و همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم بهتر شود. فرصت.

دکمه بازگشت به بالا