اجتماعی

همکاری شهرداری‌ و ارتش برای بهره‌برداری از پروژه ۳۵متری شهید افتخاری

شهردار منطقه یک از همکاری برای تسریع در اجرای تفاهم نامه های شهرداری و لشکری ​​پیرامون موضوع پروژه افتخار 35 متری خبر داد.

به گزارش مخبران به گزارش سایت شهر، حسن محمد حسن زاده مدیر عامل املاک شهرداری تهران در نشست مشترک با حمیدرضا حاجوی شهردار فرمانده کل ارتش حضور یافت. امیر آرزومندی، معاون مهندسی ارتش، امیر حسینی، رئیس مهندسی ارتش، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اسلامی همواره در ارائه خدمات بیشتر به شهروندان پیشگام بوده و معاملات و همکاری های بهتری انجام شده است. طرح خراج 35 متری در حال اجراست تا شهروندان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن از آن در زمینه کاهش بار ترافیکی بهره ببرند.

حسن زاده – مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران از آمادگی این شرکت برای نهایی کردن خبر می‌دهد و می‌گوید: ارزیابی‌های اساسی در زمینه املاک پادگان ارتش به ارزش بیش از قرارداد اولیه در طرح افتخارات 35 متری توسط شهرداری، تعیین و انجام می‌شود. پیش نویس پیش نویس قرارداد

فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران بر آمادگی و آمادگی کامل خود برای آزادسازی و استفاده از قراردادهای اموال نظامی، تسریع در توافق نهایی و اجرای طرح خراج 35 متری تاکید کردند. ارائه خدمات به شهروندان.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا