اجتماعی

وکلای امانت‌دار و مدافع جان و مال و ناموس مردم تجلیل می‌شوند

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: تلاش می‌کنیم وکلایی که اوصاف ویژه داشته، امانت‌دار هستند و از جان و مال و ناموس مردم دفاع می‌کنند و پرونده‌های معاضدتی و تسخیری در این زمینه دارند، تقدیر شوند.

به گزارش مخبران، بهنام حبیب‌زاده مومن در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم  سالروز تأسیس نهاد وکالت که در سالن همایش های وزارت کشور برگزار شد، ضمن تقدیر از توجه رئیس قوه قضاییه به روز هفتم اسفند و سالروز استقلال کانون‌های وکلای دادگستری، گفت: وکلای دادگستری در کنار قضات به عدالت قضایی کمک می‌کنند. عدالت قضایی مرهون وجود قاضی و وکیل مستقل است.

حبیب‌زاده در پاسخ به دغدغه رئیس قوه قضاییه در این موضوع که باید ملاک‌ها وکلای شایسته را با عنایت به مقتضیات زمان، استخراج و در اختیار مردم قرار داده و هر ساله از وکلای متصف به صفات مربوط به امر وکالت تقدیر و آن‌ها را به مردم معرفی کنند، گفت: تلاش می‌کنیم وکلایی که اوصاف ویژه داشته، امانت‌دار هستند و از جان و مال و ناموس مردم دفاع می‌کنند و پرونده‌های معاضدتی و تسخیری در این زمینه دارند، تقدیر شود.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در پایان گفت: امیدواریم نگاه مثبت قوه قضاییه به خانواده وکالت که جزیی از دستگاه قضایی است باعث شود که هر روز در کشور توسعه قضایی بیشتری داشته باشیم.

  حبیب زاده مومن ضمن بیان اینکه  مراسم امروز به مناسبت هفتادویکمین سالروز استقلال نهاد وکالت است، این روز را به وکلا و جامعه وکالت تبریک گفت.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا