ویژگی شاخص شهید رییسی تبعیت از ولی امر مسلمین بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا ظهر دوشنبه در مراسم عزاداری شهید خدمت که در مسجد جامع سنندج برگزار شد، با تسلیت شهادت خادم با اخلاص ملت رئیس جمهور ولایی و خستگی ناپذیر و همراهان ایشان اظهار کرد: امروز در میلاد علی ابن موسی‌الرضا (ع) هستیم و شهید رئیسی خدمتش را با حضور در مرقد امام رضا (ع) آغاز کرد و شهادتش در شب میلاد این امام بزرگوار رقم خورد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما چهره‌های برحسته‌ای از خدمتگزاری و توانمندی در حوزه‌های مختلف به تاریخ ایران زمین و حکومت اسلامی و دنیا معرفی کرده است، افزود: در دهه اول انقلاب چهره‌های برجسته‌ای چون شهید بهشتی، شهید مطهری، شهید رجایی و شهید باهنر و افراد دیگری به درجه رفیع شهادت رسیدند و اینها سند حقانیت مسیر ملت بزرگ ایران بودند.

وی بیان کرد: آیت الله دکتر شهید رئیسی را احیاگر کار و تلاش خدمت جهادی و انقلابی بودند که محبوب، پرتلاش بود و شبانه روز خدمت می‌کرد و در کمال فروتنی و تواضع در بین مردم بود و ویژگی شاخص ایشان تبعیت از ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری بود.

استاندار کردستان اضافه کرد: هرگاه در نشست‌های استانداران جناب آقای رئیس جمهور می‌خواستند نکته‌ای را متذکر شوند بعد از استدلال‌ها می‌فرمودند این خواسته آقا است و این روحیه ولایتمداری ایشان را می‌رساند.

زارعی کوشا اعلام کرد: از نکات برجسته شهید رئیسی این بود که هیچگاه فرصتی را برای دفاع از خود تلف نکرد و با وجودی که به شدت و ناجوانمردانه مورد تخریب دشمنان داخلی و خارجی بود و دستاوردهایشان نادیده گرفته می‌شد اما برایشان اهمیتی نداشت و به خدمت خود ادامه می‌داد.

دکمه بازگشت به بالا