علمی و پزشکی

ویژگی عجیب و کارامد گلکسی بادز ۲ پرو

اگر از هدفون Galaxy Buds 2 Pro استفاده می کنید، اکنون یک راه آسان برای ضبط ویدیو با صدای فراگیر دارید. سامسونگ آپدیت جدیدی را برای این محصول منتشر کرده است که امکان ضبط صدای 360 درجه در هنگام فیلمبرداری را فراهم می کند. اگرچه این ویژگی به دلیل استفاده از یک میکروفون در هر هدفون با صدای فراگیر حرفه ای مطابقت ندارد، اما می تواند صدای واقعی تری نسبت به آنچه در هنگام ضبط ویدیو اتفاق می افتد، در اختیار مخاطب قرار دهد.

به گفته Engget، قابلیت ضبط صدای 360 درجه Galaxy Buds 2 Pro در ابتدا برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد. این آپدیت ابتدا برای دارندگان گلکسی ZFlip 4 و Galaxy ZFold 4 عرضه می شود و به طور پیش فرض به سری Galaxy S23 اضافه می شود. اگر گلکسی S22 دارید، احتمالاً در حال حاضر نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید.

به روز رسانی فوریه برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 قابلیتی به نام کنترل دوربین را به این ساعت ها اضافه می کند. با این قابلیت می توانید با حرکت انگشت یا چرخاندن قاب دوربین گوشی را از راه دور زوم کنید. این ویژگی به خصوص برای عکس های گروهی مفید است.

عملکردهای جدید در گلکسی واچ سری 4 و 5 و همچنین هدفون گلکسی بادز 2 پرو تنها در صورت استفاده از جدیدترین محصولات این شرکت مفید است و به نظر می رسد سامسونگ در تلاش است تا طرفداران برند خود را به خرید ترغیب کند. گوشی های هوشمند جدید.. به این ترتیب می توانید حداقل برای مدتی به ویژگی هایی دسترسی پیدا کنید که برای همه در دسترس نیست.

227227

دکمه بازگشت به بالا