ورزشی

پایان دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی در اهواز

مخبران/خوزستان مسابقات دور رفت گروه اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی، جام یادگار امام (ره) به ترتیب با صدرنشینی گروه ملی فولاد ایران و نفت و گاز زاگرس به پایان رسید.

دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی گروه B جام یادگا امام (ره) امروز (پنج شنبه ۲۰ مهرماه) به صورت متمرکز در سالن گیت بوستان شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش مخبران، در نخستین دیدار تیم نفت و گاز زاگرس با نتیجه ۹ بر ۱ مقابل تیم شهرداری مسجد سلیمان به برتری رسید. این تیم در دومین دیدار نیز با نتیجه ۸ بر ۲ تیم رعد پدافند ارتش را مغلوب کرد.

در سومین دیدار این گروه نیز تیم رعد پدافند ارتش با نتیجه ۷ بر ۳ از سد تیم شهرداری مسجد سلیمان گذشت و تیم دوم رده بندی این گروه شد و تیم مسجدسلیمان در رده سوم قرار گرفت.

دیدار اول: نفت و گاز زاگرس ۹ – شهرداری مسجد سلیمان ۱
۵۵ کیلوگرم: حسن احمدی صفر-  محمد حسینوند ۸
۶۰ کیلوگرم: محمد عشیری ۱۱ – اسماعیل اسفندیاری ۲
۶۳ کیلوگرم: رضا بهمنی ۱۲ – امیررضا عالی وند ۴
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند ۹ – حسن طاهری صفر
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی ۴ – یوسف حسینوند ۳
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۱۰ ضربه فنی  – محمدامین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی ۵ – کامران ارقش ۴
۸۷ کیلوگرم: مهدی محمدزاده ۹ – مجید سلیمانی ۱
۹۷ کیلوگرم: امیررضا اکبری، برنده – بدون حریف
۱۳۰ کیلوگرم: مرتضی الغوثی ۱۰ – امیر آدیم صفر

دیدار دوم: نفت و گاز زاگرس ۸ – رعد پدافند ارتش ۲
۵۵ کیلوگرم: حسن احمدی صفر – حسین بیژنی ۹
۶۰ کیلوگرم: محمد عشیری ۷ – علی نوربخش ۳
۶۳ کیلوگرم: رضا بهمنی صفر – رضا مردی قشلاقی ۸
۶۷ کیلوگرم: رضا عباسی ۹ – مهدی یاری فرد صفر
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی ۵ – امیرحسین عرب ۴
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۱۰ – مهدی مراد الیاسی ۱
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی ۳- محمدامیر نامجو ۱
۸۷ کیلوگرم: مهدی محمدزاده ۵ – محمدهادی میرزایی ۳
۹۷ کیلوگرم: امیررضا اکبری ۷ – عرفان ملازاده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: مرتضی الغوثی ۷ – ابوالفضل نجفی ۵

دیدار سوم: رعد پدافند ارتش ۷ – شهرداری مسجد سلیمان ۳
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی صفر – محمد حسینوند ۹
۶۰ کیلوگرم: علی حاجیوند نورایی ۱۰ – رضا شهبازی صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی ۱۰ – رضا شهبازی صفر
۶۷ کیلوگرم: فرشاد بداغی ۹ – مرتضی نصیری ۷
۷۲ کیلوگرم: امیرعباس اکبری صفر – یوسف حسینوند ۹
۷۷ کیلوگرم: مهدی مراد الیاسی، برنده – محمدامین حسینی (شرکت نکرد)
۸۲ کیلوگرم: محمدامیر نامجو ۴- کامران ارقش ۶
۸۷ کیلوگرم: شاهین شریعتی ۳ – مجید سلیمانی ۱
۹۷ کیلوگرم: محمد نصرتی، برنده – بدون حریف
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی کلانتری ۵ ضربه فنی – امیر آدیم صفر

همچنین روز گذشته رقابت های گروه اول در اهواز برگزار شد که در پایان تیم گروه ملی فولاد ایران با ۲ پیروزی صدرنشین شد و تیم‌های دانشگاه آزاد قم و سینا صنعت ایذه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در این جا بخوانید:

صدرنشینی فولاد ایران در گروه A لیگ برتر کشتی فرنگی کشور

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا