ورزشی

پرسپولیس گربه سیاهش را شکست داد/ سکوهای آزادی شبیه یونان باستان است

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: سکوهای خراب ورزشگاه آزادی را دیدم یاد یونان و رُم باستان افتادم که خرابه‌های زیادی داشت.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برتری پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس در دیداری که نمایش دلچسبی نداشت به سه امتیاز رسید. البته در اولین بازی لیگ برتر نمی‌توان انتظار زیادی داشت که تیم بازی زیبایی انجام دهد. بدون شک پرسپولیس هر هفته باید بهتر از قبل شود و خواسته هواداران جز این نیست. این تیم ظرفیت آن را دارد که بهتر از سایر تیم‌ها بازی کند. قطعاً اگر مثل بازی با آلومینیوم بازی کند پنجم هم نمی‌شود ولی مطمئن باشید شرایط تیم مطابق میل هواداران خواهد شد.

آلومینیوم موی دماغ پرسپولیس شده بود

وی خاطرنشان کرد: باید به مجتبی حسینی و تیم آلومینیوم تبریک گفت. حسینی دوست صمیمی یحیی گل‌محمدی است و این موضوع در بازی مشهود بود. حسینی عادت دارد موی دماغ پرسپولیس شود و اگر تیم او مهاجم تمام کننده بسیار خوبی داشت، قطعاً تیمش بازنده نمی‌شد و چه بسا می‌توانست برنده شود. پرسپولیس گربه سیاه خود را شکست داد و باید کیفیت خود را بالا ببرد تا بتواند همانند فصول قبل مدعی اول قهرمانی باشد. ضمن اینکه فراموش نکنیم غیبت طرفداران پرسپولیس در شکل بازی تیم تأثیر داشت و مانع از آن شد تا مثل همیشه بازی کنند.

کاری نکنند به خاطر نداشتن ورزشگاه به ما بخندند

پیشکسوت تیم پرسپولیس با ابراز نگرانی از ناآماده بودن ورزشگاه آزادی گفت: امیدوارم تا شروع بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شاهد آماده شدن ورزشگاه آزادی باشیم. آنجا دیگر لیگ برتر و مسابقات داخلی نیست که بازی‌های را بدون تماشاگر برگزار کرد.

وی افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا شوخی ندارد و اگر ورزشگاه ۹۹ درصد آماده باشد هم آن را قبول نمی‌کند. از دید AFC باید ورزشگاه صدرصد آماده برگزاری مسابقات باشد. شرکت توسعه و تجهیز که دست به کار شده و می‌خواهد سکوهای ورزشگاه را بازسازی کند، باید سرعت بازسازی را افزایش دهد. وقتی بازی از تلویزیون پخش می‌شد و سکوهای خراب ورزشگاه آزادی را دیدم چون شبیه بود یاد یونان و رُم باستان افتادم که خرابه‌های زیادی داشت. مسئولان به خود بیایند تا در خارج از ایران به خاطر نداشتن ورزشگاه آماده به ما نخندند. 

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا