بین الملل

پروژه ایمن سازی تالار هنر کلید خورد

پروژه ایمن سازی تالار هنر به تازگی وارد فاز اجرایی شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سال گذشته برنامه ایمن سازی تالار هنر که تنها سالن اختصاصی اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان اداره کل هنر‌های نمایشی است، توسط مدیر وقت اقدام شد و در سال جاری و با پیگیری محسن امیری مدیر این تالار از تیر ماه ۱۴۰۲ فاز اجرایی آن آغاز شد.

محسن امیری مدیر تالار هنر درباره برنامه ایمن سازی توضیح داد: ابتدا و به غلط جا افتاده بود که قرار است بازسازی صورت بگیرد در حالی که بازسازی در کار نبود. تالار هنر قرار است ایمن سازی شود که به نظر از بازسازی هم مهمتر است.
وی تصریح کرد: ما در قبال خانواده‌ها و بچه‌هایی که به تالار می‌آیند مسئول هستیم و با پیگیری شبانه روزی از امروز ایمن سازی تالار هنر شروع شد.

این مدیر هنری درباره مدت زمان برنامه ایمن سازی افزود: طبق برآورد گروه طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد این پروسه دو ماه طول خواهد کشید و در این مدت تالار هنر به سیستم اطفاء و اعلام حریق مجهزخواهد شد که مدت‌ها تالار هنر پیگیر آن بود و سرانجام با پیگیری‌های یک ماهه اخیر به انجام رسید.

امیری درباره فعالیت‌های تالار هنر در این مدت گفت: به دلیل در اختیار قرار دادن تمام فضا‌های ساختمان تالار به گروه عمرانی، امکان هیچ گونه فعالیت اجرایی نخواهیم داشت، ولی از این فرصت استفاده کرده و به رایزنی‌های خود در جهت ارتباط بیشتر و موثر با شرکت‌ها و سازمان‌ها و ادارات خواهیم پرداخت و در این راستا از تمام ظرفیت‌های نیروی انسانی تالار هنر بهره خواهیم برد.

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا