بین الملل

پنج شهید در انفجاری در منطقه «السیدة زینب» دمشق

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مخبران، برخی منابع خبری از انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه «السیدة زینب» خبر می‌دهند.

شبکه المیادین گزارش داد که در نتیجه انفجار یک موتور سیکلت بمب‌گذاری شده در منطقه «السیدة زینب» واقع در جنوب دمشق، پنج نفر شهید و هفت نفر زخمی شدند.

این دومین انفجار موتور سیکلت بمب‌گذاری شده در دمشق طی دو روز گذشته است. روز سه‌شنبه نیز یک منبع در فرماندهی پلیس دمشق اعلام کرد که یک موتور سیکلت بمب‌گذاری شده در منطقه «السیده زینب» در جنوب دمشق منفجر شد که در نتیجه آن دو شهروند سوری مجروح شدند.

دمشق حدود یک سال و نیم پیش نیز شاهد انفجاری مشابه بوده است. اواخر بهمن‌ماه سال یک‌هزار و چهارصد خبرگزاری سوریه از انفجار یک مینی‌بوس بمب‌گذاری‌شده در پایتخت این کشور خبر داده بود.

خبرگزاری اسپوتنیک نیز به نقل از یک منبع پزشکی در بیمارستان السیدة زینب گزارش داد که بر اثر انفجار تروریستی یک خودرو در نزدیکی هتل «سیدة الشام» یک زن به شهادت رسید و سه کودک وی نیز زخمی شدند.

المیادین همچنین گزارش کرد که این انفجار در خیابان «کوع السودان» در منطقه «السیدة زینب» حومه دمشق رخ داده و در نتیجه آن پنج نفر شهید شدند که در میان آن‌ها زن و کودک هم وجود دارد و علاوه بر آن هفت نفر نیز زخمی شدند.

 

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا