ورزشی

پیام شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی

شیخ دیابته مهاجم جدید پرسپولیس که در روزهای اخیر به دنبال بازگشت به میادین است در تمرین تیم جدیدش مصدوم شد.

در همین راستا پزشک پرسپولیس دکتر. حکیرات گفت: متأسفانه شیخ دیابه در حین تمرین از ناحیه چهار سر خود آسیب دید. از همان لحظه آسیب اقدامات پزشکی لازم انجام شد و در نهایت بررسی های تکمیلی و پاراکلینیکی صحت تشخیص را تایید کرد.

پزشکان شدت مصدومیت شیخ دیاباته را تایید و اعلام کردند که وی چند هفته ای از میادین دور خواهد بود.

انتصاب شیخ دیابات پس از هفته چهارم لیگ برتر پرونده نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس را بسته و خیال هواداران و یحیی گل محمدی را از نظر خط حمله این تیم بسیار راحت کرد. شیخ نیز مانند یورگن لوکادیا مدت زیادی از تمرینات دور بود و به همین دلیل یحیی تصمیم گرفت او را ریسک نکند و اجازه داد این مهاجم پس از رسیدن به فرم ایده آل خود در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

پس از پایان هفته ششم و پایان لیگ، در شرایطی که سرمربی پرسپولیس چند روزی به تیمش استراحت داد، شیخ دیابته تمرینات ویژه خود را زیر نظر سرمربی پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی ادامه داد، بنابراین در تمرین با شروع مجدد اجازه ماندن در کنار هم تیمی هایش را پیدا کرد و لیست بازی را پیدا کرد اما مصدومیت نابهنگام برنامه او و یحیی گل محمدی را به هم ریخت.

در همین رابطه شنیدیم که شیخ دیابته اخیراً با ناراحتی و شرم خطاب به یحیی گل محمدی گفت: می خواهم هر چه زودتر برگردم و به تیم کمک کنم، مربی! با این حال سرمربی پرسپولیس مانند بقیه پرسپولیسی ها مجذوب اخلاق و اخلاق بی قانونی جدید فوتبال ایران است و به آنها اطمینان می دهد که جای نگرانی ندارند. شنیدیم که یحیی گل محمدی از مهاجم آفریقایی تیمش خواسته به غیر از درمان کامل خود به فکر دیگری نباشد و با آمادگی بهتر به تمرینات بازگردد. گل محمدی به گفته نزدیکانش از بسیاری از بازیکنان خارجی پرسپولیس به خصوص از نظر رفتاری و اخلاقی راضی است.

یورگن لوکادیا، شیخ دیاباته و گئورگی گلچیانی حرفه ای تر و مودب تر از دیگران هستند و توانسته اند جایگاهی در قلب مربیان و بازیکنان پرسپولیس به دست آورند. لوکادیا و گلچیانی در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی می کنند و هر دو را می توان تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل در این فصل دانست.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا