استان ها

پیش‌بینی حضور ورزشکاران ۳۰ کشور در مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر یزد +فیلم

مخبران/یزد رئیس فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه استان یزد میزبان دو رویداد مهم بین اللملی در ایام‌الله دهه فجر است گفت: مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر یزد یکی از مهم ترین رویداد های بین المللی به شمار می‌آید که دارای رنکینگ المپیک است و تا کنون نیز بیش از ۱۳ کشور برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کردند و حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار از ۳۰ کشور در این مسابقات پیش بینی شده است.

«محمدرضا پوریا»، امروز (۲۸ آذرماه) در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیات بدمینتون استان یزد در گفت و گو با مخبران، با اشاره به برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر در بهمن ماه امسال، اظهار کرد: از آنجایی که این مسابقات به عنوان مسابقات رنکینگ‌دار در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده، پیش بینی حضور ورزشکارانی بیش از ۳۵ کشور را داریم.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات خوشبختانه جایگاه خوبی در بین کشورهای دنیا دارد گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای این مسابقات باشیم.

رئیس فدراسیون بدمینتون در مجمع انتخابات ریاست هیات بدمینتون استان یزد اشاره کرد گفت: امروز شاهد یک انتخابات آزاد در فضایی کاملا آزاد بودیم.

وی با تبریک ابقا «حسن ضرابی زاده» در سمت رییس هیات بدمینتون یزد، افزود: طی سالهای گذشته اتفاقات خوبی در هیات کرمانشاه رخ داده که امیدواریم این روند موفقیت با بهره‌گیری از ظرفیت بزرگان این رشته تداوم پیدا کند.

رئیس فدراسیون بدمینتون یادآور شد: یزد همیشه جزو استان های برتر در رشته بدمینتون بوده و نگاه اخلاق‌مدارنه‌ای در این هیات حاکم است.

پوریا در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون نگاه ویژه‌ای به بدمینتون کرمانشاه دارد.

گفت‌وگوی کامل را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید:

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا