عمومی

چرا بُغض مردم در قصه خرید سیسمونی نوه آقای قالیباف از ترکیه ترکید؟

منتها منطقی نیست که صرفاً زلزله را از خارج بخریم و یا اینکه کار دختر و داماد یک افسر الزاماً روی پای آن افسر نوشته شده باشد. در بسیاری از موارد در جمهوری اسلامی موارد زیادی وجود دارد که بومیان از رانت و اعتبار پدر استفاده می کنند، اما در مواردی ممکن است فرزندان مقامات به میل خود از امتیازات شخصی برخوردار باشند یا هیچ ارتباطی با پدر نداشته باشند. انجام اقدام یا قانون یا عمل غیرقانونی، خارج از روابط و امکانات تجهیزات رسمی سامانه.

در این موارد لازم است افسر مربوطه موضع مخالف خود را رسماً اعلام و در مواقع لزوم از اتهام منصرف شود.
به نظر من این نکته ای است که عموم مردم متوجه آن می شوند و به آن توجه می کنند اما با این حال ماجرای اخیر به سرعت در فضای مجازی بازتاب پیدا می کند و آقای. آیا حملات گسترده ای به کالیباف صورت می گیرد؟

در چند سال گذشته، جامعه حداقل سه خبر و گزارش مستند شنیده است. آقای. درباره تخلفات حوزه کاری و مسئولیتی در دوره شهرداری کالیباف:
1. املاک نجومی
2. تخلفات عمده عیسی شریف معاون خلیفه
3. نوار درز حدود 8 تریلیون سوء استفاده در سپاه
در هر سه پرونده، آقای خلیف ارتباط نزدیکی با مسئولیت خود داشت و پرونده باید در دادگاه علنی رسیدگی می شد و اینکه آقای خلیف تبرئه می شد یا نه، ثانیاً پرونده در دادگاه مخفی و مشکوک بررسی می شد. احکام صادر می شود.
در مورد سوم، مقام معظم رهبری که قرار است به همگان دستور مشخص و قاطع برای رسیدگی به این پرونده بدهند، از خیره کننده بودن افکار عمومی درباره افشای این نوار در فضای مجازی متحیر شده است. خود سپاه به آن می گویند لجن و لجن پراکنی علیه انقلابیون!

علاوه بر این، آقای خلیبوف، با تمام اعتماد به نفسی که به همراه دارد، از حضور در مصاحبه با رسانه‌ها یا خبرنگاران، دست‌کم برای توضیح ادعاهای خود برای مردم، خودداری می‌کند.
علاوه بر این، آقای خلیب اف به عنوان رئیس قوه مقننه از جمله افسرانی است که به نام دین، انقلاب، مقاومت، آمریکاستیزی، روحیه عاشورایی و لزوم توجه به شرایط، موضع سازش ناپذیری را قاطعانه در پیش گرفته است. ابی طالب همچنان شاخه ها و تحریم هایی دارد که بسیاری از فقر و ذلت و بدبختی ایران را به بار آورده است و معامله هر روز به تاخیر می افتد و صدها میلیون دلار خسارت به کشور و دیگر انقلابیون و مسئولان بصیر وارد می کند! میلیون‌ها خانواده و میلیون‌ها خانواده زیر خط فقر و طبقه متوسط ​​رو به نابودی در رنج نیستند.

ماجرای پسر فرمانده کل قوا درباره مذاکرات برزامی را هم اضافه کنید که اسناد قانع‌کننده‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه کشتی پسرش برای فروش نفت و تقلب تحریمی ساخته شده است اما وجود دارد. بدون پاسخ قانع کننده هیچ فرد یا سازمانی مسئول، ظلم و ستم انقلابی، دین و نفاق را برای ملت بر این همه سوء استفاده ها تحمل نمی کند.

آیا با این شکل از حکمرانی و حکمرانی، درست نیست که مردم با دیدن خبر زلزله ای که دختر و داماد رئیس مجلس انقلابی و استانی سردار خلیفه را خریدند، عصبانی شوند؟ ، و فضای مجازی را پر از تحلیل های مختلف از آقای خلیف کنیم؟ !

به نظر من هرکسی که ادعا می کند مردم چنین حقی ندارند شریک و ذینفع این اداره بدبخت کشور هستند یا زوال عقل هستند که قطعا اشتباه است.

دکمه بازگشت به بالا