عمومیمطالب برتر

چهار دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب و کار شما

همه ی ما اهمیت چاپ بنر را می دانیم و میدانیم که برای شناساندن کسب و کار خیلی عالی عمل می کند. کمک می کند پیام های خود را با مشتری ها ( مخاطبان) در میان بگذارید همچنین کسب و کارتان را با توجه به علاقه و خواست شما به تصویر می کشد. این نوع تبلیغات یک پارچه سفید در اختیار شما قرار می دهد و شما با خلاقیت می توانید کاری انجام دهید که مردم شما را دنبال کنند.

استفاده از پوسترها و بنرها در داخل فروشگاه ها و کسب وکار ها گرچه روشی استاندارد است ولی گاها و نصب آن در محیط بیرون از کسب و کار بیشتر سروصدا می کند. ممکن است هزینه و ترس از این که معروف نباشید شما را از این کار منصرف کند، ولی بدانید که دنیای بیرون قدرت شناساندن کالا، خدمات و کسب و کار شما را دارد. با چاپ بنر، و آگهی نماهای کوچک می توانید از این پتانسیل محیط بیرون استفاده کنید.

ما در این مقاله قصد داریم مهم ترین دلایل نصب بنر در محیط بیرون از کسب و کار و مزایای آن را در سال 2021 به شما معرفی کنیم.

بنرهایی که چاپ می شوند معمولا در محل هایی مثل، ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو، ایستگاه تاکسی و کنار بعضی ساختمان ها نصب می کنند. این نوع تبلیغات کسب و کار شما را به صورت جدی در معرض دید عموم قرار می دهد. اما این تنها مزیت آن نیست.  راهنمای جامع  چاپ بنر روی پارچه سفید به شما فرصت خلاق بودن را می دهد. چاپ خلاقانه نظر عموم مردم را جلب می کند. باعث می شود مردم درباره شما حرف بزنند؛ حتی کمک می کند احساس خوبی نسبت به کالا و کسب و کار شما داشته باشند.

گفتنی است استفاده از کیو آر کد () در کمک می کند مردم علاقه مند به صورت فوری اطلاعات بیشتری را نسبت به کسب و کار شما مطالعه کنند.

معرفی خودتان به دنیا که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید برخی اوقات ممکن است سخت باشد. دید مردم از بیرون به شما خیلی بیشتر از دید آنها از داخل به شما (کسب و کارتان) است. تعداد خیلی زیادی از مشتری های بالقوه در محیط بیرون هستند که خیلی دوست دارند خدمات و کالاهای شما را ببینند.

چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ خیلی ساده است؛ امسال به یک مرکز چاپ بنر مراجعه کنید و ببینید که کدام فرمت برای شما موثر است. با چاپ بنر وینیل می توانید تمام اطلاعات که مشتری هایتان می خواهند در اختیارشان بگذارید، حتی روشی موثر برای بیشتر جلوه دادن اطلاعات مهم مثل کالای جدید و آفر تخفیف است.

این کار مشتری را جلوی شما ترسیم می کند. قبل از این که آن ها وارد ملک شما بشوند، می توانید با آن ها صحبت کنید.

بنرها، پوسترها و آگهی نما ها را مثل بازاریاب های بی صدا و در عین حال پرسروصدا تصور کنید. اجازه دهید این بازاریاب های بی صدا، حرف شما را به دنیای بیرون داد بزنند.

اگر می خواهید به توده های مردم پیام خود را برسانید، یا می خواهید بنرهای شما بیشتر دیده شوند، چاپ بنر (آگهی نما) و نصب آن چیزی است که شما به دنبال آن می گردید. بیلبورد ها یا آگهی نماها دقیقا زمانی جلوی چشم مردم ظاهر می شوند که هیچ چیزی غیر از آن ها در نما نیست و خیلی روی مردم تاثیر می گذارند. وقتی که شما در ترافیک هستید، وقتی که شما بیرون از مرکز خرید هستید یا در خیابان منتظر دوستتان ایستاده اید و خیلی از حالت های دیگر، ممکن است توجه شما را جلب کنند.

طراحی یک آگهی نما به صورت خلاقانه اگر خوب طراحی شده باشد، بی نظیر عمل می کند و یکی از شکل های قدرتمند تبلیغات است.

تبلیغات عالی ما را شکار می کند. بروز بودن و زنده بودن خیلی عالی است، به همین سبب مشتری ها باید شما را در دستان خود احساس کنند. اگر می خواهید در مورد شما (کسب و کارتان) صحبت کنند، باید همه ی این کارها را به شیوه جذابی انجام دهید. چاپ بنر و نصب آن در محیط بیرون علاوه بر این که همیشه در جلوی چشم مردم حضور دارد و بیشتر دیده می شود، در خاطر ها هم بیشتر می ماند.

بنر دیواری | چاپ بنر با کیفیت بالا

اگر فکر می کنید که به چاپ این نوع بنر ها نیاز دارید، با  درکد: 13970126291138217

دوشنبه 97/1/27، تهران , : همه افراد اهمیت چاپ را می‌دانند و می‌دانند که برای شناساندن کسب‌و‌کار کمک بزرگی می‌کند. کمک می‌کند پیام‌های خود را با مشتری‌ها (مخاطبان) در میان بگذارید. همچنین کسب‌و کار را با توجه به علاقه و خواست شخصی به تصویر می‌کشد.

4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب‌و‌کار

این نوع تبلیغات یک پارچه سفید در اختیار فرد قرار می‌دهد و آن فرد با خلاقیت می‌تواند کاری انجام دهد که مردم آن بنر را دنبال کنند.

استفاده از پوسترها و بنرها در داخل فروشگاه‌ها و کسب وکارها اگرچه روشی استاندارد است ولی گاها  و نصب آن در محیط بیرون از کسب‌و‌کار بیشتر سر وصدا می‌کند. ممکن است هزینه و ترس از این که معروف نباشد فرد را از این کار منصرف کند، ولی بدانید که دنیای بیرون قدرت شناساندن کالا، خدمات و کسب‌و‌کار را دارد. با چاپ بنر، پوستر و آگهی نماهای کوچک می‌توان از این پتانسیل محیط بیرون استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم مهم‌ترین دلایل نصب بنر در محیط بیرون از کسب‌وکار و مزایای آن را در سال 2018 معرفی کنیم.

بنرهایی که چاپ می‌شوند معمولا در محل‌هایی مثل ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو، ایستگاه تاکسی و کنار بعضی ساختمان‌ها نصب می‌شوند. این نوع تبلیغات کسب‌و‌کار را به صورت جدی در معرض دید عموم قرار می‌دهد. اما این تنها مزیت آن نیست. چاپ بنر روی پارچه سفید به کسب‌و کار فرصت خلاق بودن را می‌دهد. چاپ خلاقانه نظر عموم مردم را جلب می‌کند. باعث می‌شود مردم درباره آن حرف بزنند؛ حتی کمک می‌کند احساس خوبی نسبت به کالا و کسب‌و‌کار داشته باشند.

گفتنی است استفاده از کیو آر کد (QR code) در طراحی بنر کمک می‌کند مردم علاقه‌مند به صورت فوری اطلاعات بیشتری را نسبت به کسب‌و‌کار مطالعه کنند.

معرفی خودتان به دنیا. این که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می‌دهید برخی اوقات ممکن است سخت باشد. دید مردم از بیرون خیلی بیشتر از دید آن‌ها از داخل به شما (کسب‌و‌کارتان) است. تعداد خیلی زیادی از مشتری‌های بالقوه در محیط بیرون هستند که دوست دارند خدمات و کالاهای شما را ببینند.

چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ خیلی ساده است؛ به یک مرکز چاپ بنر مراجعه کنید و ببینید که کدام فرمت موثر است. با چاپ بنر وینیل می‌توانید تمام اطلاعاتی که مشتری‌هایتان می‌خواهند را در اختیار آن‌ها بگذارید، حتی روشی موثر برای بیشتر جلوه دادن اطلاعات مهم مثل کالای جدید و آفر تخفیف است.

این کار مشتری را جلوی شما ترسیم می‌کند. قبل از این که آ‌ها وارد ملک شما بشوند، می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید.

بنرها، پوسترها و آگهی نماها را مثل بازاریاب‌های بی‌صدا و در عین حال پرسروصدا تصور کنید. اجازه دهید این بازاریاب‌های بی صدا، حرف شما را به دنیای بیرون داد بزنند.

اگر می‌خواهید به توده‌های مردم پیام خود را برسانید، یا می‌خواهید بنرهای شما بیشتر دیده شوند، (آگهی‌نما) و نصب آن چیزی است که شما به دنبال آن می‌گردید. بیلبوردها یا آگهی‌نماها دقیقا زمانی جلوی چشم مردم ظاهر می‌شوند که هیچ چیزی غیر از آن‌ها در نما نیست و خیلی روی مردم تاثیر می‌گذارند. وقتی که در ترافیک هستید، وقتی که بیرون از مرکز خرید هستید یا در خیابان منتظر دوستتان ایستاده‌اید و خیلی از حالت‌های دیگر، ممکن است توجه شما را جلب کنند.

طراحی یک آگهی‌نما به صورت خلاقانه اگر خوب طراحی شده باشد، بی‌نظیر عمل می‌کند و یکی از شکل‌های قدرتمند تبلیغات است.

تبلیغات عالی ما را شکار می‌کند. به روز بودن و زنده بودن خیلی عالی است، به همین سبب مشتری‌ها باید شما را در دستان خود احساس کنند. اگر می‌خواهید در مورد کسب‌و‌کارتان صحبت کنند، باید همه این کارها را به شیوه جذابی انجام دهید. چاپ بنر و نصب آن در محیط بیرون علاوه بر این که همیشه در جلوی چشم مردم حضور دارد و بیشتر دیده می‌شود، در خاطرها هم بیشتر می‌ماند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ انواع بنرها می‌توانند با خانه طراحان سام در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

 با چاپ متین در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا