عمومی

کارت هواداری ورزش‌های همگانی رونمایی شد

به گزارش مخبران،

تفاهم نامه ای با حضور حسین رحمتی قائم مقام بانک گردشگری و افشین مولایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی توسط کارت هواداران ورزش همگانی امضا شد.

قائم مقام بانک گردشگری در مراسم رونمایی از کارت هواداران ورزش های همگانی گفت: ورزش همگانی در کشور به سطحی از ارتقا و رشد رسیده است که با زندگی مردم ادغام شده و ادامه خواهد داشت.

حسین رحمتی در خصوص اینکه ورزش همگانی در سال های اخیر در حوزه فناوری و علم چه تغییری کرده است، گفت: امروزه ورزش همگانی یک پیاده روی ساده نیست و منجر به ورزش های گروهی شده است، بنابراین همه باید به این مهم توجه کنند. “

وی ادامه داد: بانک گردشگری در عرصه والیبال و فوتبال (تیم پرسپولیس) اثربخشی خود را نشان داده و از حمایت و حمایت لازم برخوردار است. اکنون قصد داریم از ظرفیت بانک برای تامین سلامت مردم استفاده کنیم.

قائم مقام بانک گردشگری گفت: به دنبال همکاری دوجانبه و دوجانبه هستیم تا بتوانیم با استحکام ورزش همگانی در کشور 20 میلیون عضو جذب کنیم و شرایط را برای ارتقای ورزش همگانی در بین مردم فراهم کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به اهمیت توسعه ورزش همگانی در کشور، همکاری و حمایت بانک گردشگری را قدردانی کرد و گفت: «تمامی اقداماتی که فدراسیون ورزش های همگانی و بانک گردشگری برای ساختن آینده ای روشن انجام خواهند داد. ” این چیزی است که می توانیم با همکاری یکدیگر به سمت توسعه پایدار ورزش همگانی در کشور ایران حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه تمرکز رسانه ها بر ورزش قهرمانی است، گفت: سلامت مردم باید در اولویت باشد.

وی گفت: کنسرسیوم فدراسیون ورزش های همگانی و بانک گردشگری به نفع مردم ایران خواهد بود و با قوت این دو نهاد مطمئناً خیری برای سلامت مردم خواهد بود. این یادداشت نقطه عطفی در گفت و گوی اتحادیه با بانک گردشگری خواهد بود و امیدوارم بتوانیم در این راستا گام های موثری برداریم.

دکمه بازگشت به بالا