کارلوس کی‌روش در آستانه قرارداد جدید!

بعد از حذف ایران از جام جهانی 2022 قطر تا امروز، مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به طور قطعی از کنار نام کارلوس کی‌روش برای ادامه همکاری به عنوان سرمربی تیم ملی عبور نکردند و این سرمربی باسابقه پرتغالی را به عنوان گزینه‌ای برای هدایت ایران در جام ملت‌های آسیا معرفی می‌کنند.

با این حال در روزهای گذشته اخباری پیرامون احتمال توافق کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال قطر برای پذیرش هدایت تیم ملی فوتبال این کشور مطرح بود که حالا روزنامه معروف پرتغالی اوجوگو، در مطلبی به قریب‌الوقوع بودن این توافق و امضای قرارداد اشاره کرده که در ادامه آن را می‌خوانید؛

کارلوس کی‌روش در موقعیت بسیار خوبی برای به عهده گرفتن سکان هدایت قطر، کشوری که اخیراً جام جهانی را برگزار کرده است، قرار دارد. فدراسیون این کشور قرارداد فلیکس سانچز اسپانیایی را پس از حضور ناامیدکننده در جام جهانی با سه شکست تمدید نکرد و خیلی زود شروع به بررسی نام های متعددی برای این پست کرد.

از همان ابتدا کارلوس کی‌روش یکی از این نام ها بود و حتی از سوی رئیس فدراسیون فوتبال قطر برای تماشای فینال این رقابت ها دعوت شد. همانطور که می دانیم تماس های کی روش و مسئولین فوتبال قطر اخیراً تشدید شده است.

این مربی 69 ساله سابقه کار طولانی‌ای دارد و در قطر در چهارمین جام جهانی متوالی خود که سومین جام جهانی با ایران بود، شرکت کرد و خیلی زود به دومین دوره کار با ایرانی‌ها پایان داد. قبل از آن هم این سرمربی، مصر و کلمبیا را هدایت می کرد. در سطح باشگاهی، او کار خود را از اسپورتینگ آغاز کرد و دو بار دستیار فرگوسن در منچستریونایتد بود و یک فصل مربی رئال مادرید بود.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا