عمومی

کرامت تربت امام حسین(ع) – مخبران

مراسم حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ جلال الصغیر از علمای برجسته و مجاهد عراق
انجام شده است.
چون از بیماری و بیماری خود خبر داشتند و مثل همیشه کارم را انجام دادم و در نهایت یک شاهکار شگفت انگیز نصیبم شد.
لذا تصمیم گرفتم با زبان و بیان این شخصیت به کرامت قبر شفای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اشاره کنم:

کرامت امام حسین (ع)

در چند روز گذشته چندین بار برای قورت دادن غذا دچار مشکل شده ام و هر از چند گاهی حتی با خوردن سبزی لقمه به گلویم می خورد و برایم مشکل ایجاد می کند تا اینکه تصمیم گرفتم به پزشک مراجعه کنم. سرانجام در تاریخ 1/7/3 این فرصت را داشتم که از یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین بیمارستان های تهران، بقیة الله الاعظم (عج) بازدید کنم. اکثر کارکنان این بیمارستان دارای صلاحیت های زیربخش عالی هستند. در ابتدا دکتر از من خواست که گزارشی در مورد سابقه بیماری و اتفاقاتی که برای من افتاده است ارائه کنم که در این مرحله دکتر. بهنام حسینی آهنگر با وجود اینکه علت را کشف کرد، به ما پیوست، اما در نهایت به من پیشنهاد کرد که بهتر هستم، برای کسب اطلاعات بیشتر، تصویربرداری آندوسکوپی از دستگاه گوارش انجام داد و برای این کار از من خواست که تمام اعضای بدنم را معاینه کنم. که کولونوسکوپی هم بود. اما چون اصرار داشتم در دومین سالگرد شهادت سردار دلها به زیارت مزار شهید حاج قاسم سلیمانی بروم، از درمانگر خواستم این فرصت را به من بدهد و پس از بازگشت از کرمان گردی در خدمت ایشان باشم. شنبه 27 دی ماه به تهران برگشتم و به پزشک متخصص مراجعه کردم که روز یکشنبه هفته آینده برای کولونوسکوپی من قرار گرفت اما به دلیل برخی اقدامات فنی روز بعد (دوشنبه) به تعویق افتاد. . روز دوشنبه که به تالار مشاهیر ویژه کولونوسکوپی آمدم، راز و نیاز را با امام زمان (عج) در میان گذاشتم که به شدت تعجب و نیاز مرا برانگیخت.

کرامت امام حسین (ع)

اما پس از اندکی تأمل مدعی شدم که طرح موضوع به دور از ادب است، چون خود امام به همه احوال و مصالح ما واقف بودند، لذا راز و نیاز رنگ و بوی دیگری به خود گرفت. سلامتی ام را به او سپردم.. نمازم را با امام جمان ادامه دادم تا بیهوشی مرا بیهوش کرد. پس از به هوش آمدن، خودم را دیدم که روی کاناپه ام نشسته ام، دکتر. از آنجایی که دوربین کولونوسکوپ از سمت چپ روده ام (کولون) عبور نمی کرد، از من خواستند برای اسکن دقیق تری (سی تی اسکن) آماده شوم! در مورد صحبت دکتر اضطراب و نگرانی داشتم.
با این حال، دکتر کار خود را انجام داد و من به اتاق مخصوص خودم برگشتم. روز سه شنبه دکتر ساسان پیش من آمد و گفت وقتی سی تی اسکن انجام شد حدود چهار سانتی متر در دیواره روده ورم داشت. توی عکس بهم نشون داد و گفت ممکنه غده انسداد و تنگ بشه البته مشکل هنوز در دست بررسیه و باید تا آخر تحقیق صبر کنم و چیزی نخورم چون دوباره نیاز به کولونوسکوپی دارم.

کرامت امام حسین (ع)

بعد از ظهر آن روز، دکتر و همراهانش و دکتر. بهنوم دوباره به سمتم آمد و اضطراب و نگرانی را در چهره اش دیدم و کمی نگران بودم که چیزی او را آزار دهد. دکتر. ساسان سعی کرد کمی مرا آرام کند و فکر کرد که اگر خبر بدی به من بدهد نگران و ناراحت می شوم پس فقط قسمتی را که غده روده را باریک کرده بود به من نشان داد و گفت این غده امکان پذیر است. برای تعیین کشنده بودن آن و در نتیجه درمان فوری آن باید نمونه برداری انجام شود. البته باید از متاستاز بودن غده در روده مطمئن می شدند، به عبارتی پخش شده یا غیرفعال و خفته؟
برای من طبیعی است که به غذا خوردن ادامه دهم و در عین حال به استفاده از پودرهای پاک کننده روده ادامه دهم، زیرا آنها می خواهند از دوربین کوچکتر و دقیق تری استفاده کنند. وی همچنین از انجام کولونوسکوپی مجدد در ساعت 16 خبر داد.

کرامت امام حسین (ع)

وقتی دکتر از اتاقم بیرون آمد، خیلی جدی به بیماریم فکر کردم، به کتابخانه ام در فضای مجازی (آیپد) رفتم، چیزی در مورد سرطان روده بزرگ برداشتم و شروع به خواندنش کردم. در پایان مقاله از خداوند متعال دعا کردم. در آنجا بین دو راه یافتم: اولی می فرماید: «دعوا اجابتکم» و دومی آیه شریفه: گرفتن؟ و چون خداوند من را بهتر از خودش می شناسد و به من رحم می کند و مرا شفا می دهد یا شفا می دهد و زندگی در دست اوست به راحتی پذیرفتم و به درگاه خداوند تقدیم کردم فضل و رحمت و صبر و مهربانی او. چنانکه دیدم به من عطا شده است. خدا را شکر می کنم و هر کلمه ای را به کار می برم، در مقابل همه نعمت هایی که خداوند به من داده، هنوز کوچک و ناچیز است و ناگزیر، اشک شکر و حکمت، اندیشه و تفکر، لحظات و خیال گرانبها و فراموش نشدنی را دگرگون کرده است. بی اهمیتی در برابر خالق از من پیشی گرفت. شرایط بسیار لذت بخش و وصف ناپذیری بود که به من حالتی از آرامش و صفا می داد به طوری که هیچ درد و ناراحتی در بدنم احساس نمی شد و با توکل به خداوند من را برای هر امتحان و اتفاقی آماده می کرد.

کرامت امام حسین (ع)

من زمان زیادی برای بازگشت به سالن کولونوسکوپی ندارم، آخرین باری که یک کاسه پودر شوینده روده را در یک لیوان آب ریختم، نوشیدن آن و آماده شدن برای کولونوسکوپی مجدد بود، اما قبل از نوشیدن آن، کوچولو اباعبدالله دادگاه ملای تربت (ع) که عزیزم عزیزم عزیزم پارسال به من داد و من هم با خودم داشتم. طی طرحی برای گسترش فضای اطراف حرم مطهر و استحکام بخشیدن به ستون های اطراف معبد، بقعه از صحن مطهر در عمق حدود پنج متری و تقریباً سه متری از قبر مطهر امام خارج شد. من آن را با کمی آب این محلول مخلوط کردم و سپس زیارت عاشورا را خواندم و ده مرتبه آن را برای کسانی که مشکل شدید دارند توصیه کرده ام که الحمدلله همیشه نتایج شگفت انگیزی دارد. .

کرامت امام حسین (ع)

نیم ساعت بعد از نوشیدن آن محلول، در همان نقطه ای که دکتر ساسان دیده بود، درد شدیدی احساس کردم، برگشت و من دلم شکست.
به هر حال ساعت چهار بعد از ظهر بود که پرسنل آمدند و مرا به اتاق عمل بردند. سپس به من متخصص بیهوشی داد و من از ابتدای مرحله بیهوشی سعی کردم آخرین سخنانم را با امام زمان (عج) زمزمه کنم و آنچه تاکنون به من عنایت کرده و توفیق خدمت آن حضرت بوده است. مشکل همام و غیبت او، نمی خواستم آخر عمرم مرا از این خانواده بگیرد و یا خدای ناکرده از خدمت آنها اخراجم کند.

کرامت امام حسین (ع)

و هر چه هست خدا را شکر می کنم که حتی اگر اورژانسی نباشد اقدامات لازم انجام شده است و دکتر قبل از بیهوشی به من فرصت داد تا با امام روشنگر و کشتی نجات (امام حسین) دعا کنم. ). .

وقتی بیهوش شدم و چشمانم را باز کردند مرا به اتاقم بردند بیش از یک ساعت بیهوش بودم. وقتی علت را جویا شدم، دکتر گفت باید دوباره با ام آر آی یا تصویر مخصوص روده شما عکسبرداری کنند!!! و کار فردا به تعویق افتاد. به من گفتند می‌توانیم سرم را به تو ببندیم، اما من به تو گفتم که لازم نیست تحمل کنم.

کرامت امام حسین (ع)

روز چهارشنبه، دکتر. ساسان قبل از ظهر اومد پیشم. خوشحالی صورتش را پوشانده بود و بلافاصله به من گفت یک اتفاق عجیب افتاده است !!! دوربین کولونوسکوپی آن تورم را ندید، اما دکتر کر. بهنام گفت سه بار دوربین را به جای اشتباه برد، اما متوجه شد که انسداد کاملا برطرف شده است و بعد دلم را به سمت سرور چرخاندم. مردم جهان را آزاد کن و سلام بگو، با شکرگزاری این کار را کردم، قلبم تند تند می زد و چشمانم در دریای اشک شناور بود و شکر می کردم، قله عشق امام همام را می ستودم، ناگهان دکتر گرفت. من از آن حالت خارج شدم و به من گفت که به امید بیشتری نیاز داریم. ما تصویربرداری رزونانس مغناطیسی برای تایید وضعیت داریم و سپس می‌توان از بیمارستان مرخص شد. در همین حین گلدر از من پرسید چه شد؟ او گفت: «نمی‌دانم، اگرچه ما پزشکان به نتیجه مشابهی نرسیده‌ایم، اما مطمئن هستیم که غده‌ای را که در تصویر MRI دیده‌ایم ندیده‌ایم، و پاسخ نهایی این است که توسط تشدید مغناطیسی تعیین می شود.” اما من به او گفتم: می دانم!!! با تعجب به من نگاه کرد اما چیزی نگفت.

کرامت امام حسین (ع)

عصر چهارشنبه که به اتاق تصویربرداری تشدید مغناطیسی رفتیم، قبل از عمل برای تعیین مسیر در رادیوگرافی به من مقداری نوشیدنی تعارف کردند که به طرز عجیبی جواب داد و
یک ساعت طول کشید. بالاخره تصویربرداری رزونانس مغناطیسی تمام شد و وقتی به اتاقم برگشتم خیلی خسته بودم و چون در آستانه ترخیص بود، اواخر شب دوباره از بیمارستان مرخص شدم.
صبح پنجشنبه، دکتر. ساسان به من زنگ زد و گفت: مثل یک گلوله نمک مذاب!! این را می گفت و صلوات می فرستاد، البته من ماجرای تأثیر قبر مطهر امام (ع) را به او و دیگران نمی گفتم، نه، چون عکس های «ام آر آی» است. و کولونوسکوپی اولیه همه غدد رو نشون میده ولی کولونوسکوپی و رزونانس مغناطیسی بعدی نشون نمیده!! بنابراین برخی از پزشکان تصمیم گرفتند به کتاب های خاصی استناد کنند و راز آن را کشف کنند. به او گفتم: اگر جای او بودم به کتاب مراجعه نمی کردم، پرسید: چرا؟ گفتم: ما پیرو درهای نجات و پناهگاه رحمت الهی و سرچشمه رحمت و مغفرت الهی هستیم و اگر آنها را با دل ببینیم و به ریسمانشان چنگ بزنیم سزاوار ما خواهند بود. همه چیز. سپس جريان آميختن بخشي از بركات بارگاه منور امام حسين را با آسايش و درد لحظه اي كه به من دادند، گفتم و در همان لحظه فهميدم كه تربت بركت دارد. ناگهان متوجه شدم که دکتر ناخواسته با شنیدن این سخن، چشمانش پر از گلو شد و آنها را پر از اشک شوق کرد.

کرامت امام حسین (ع)

سپس با هم خداحافظی کردم و از دکتر در این مورد پرسیدم. بهنام اصرار کرد که به او بگویند و او گفت حتما اولین نفری است که به آنها می گوید.

در ابتدا نخواستم در مورد روند کار چیزی بگویم تا از عواقب و شایعات جلوگیری کنم، زیرا بدون شک این موضوع به گوش دوستان و دشمنان خواهد رسید، اما می بینم که امام حسین (ع) بر آنها حق دارد. با اینکه دشمنان و نادانان چرند می گویند ما به سخنان زیانبار آنها عادت کرده ایم، در گردنم چند سطری نوشته ام، برای همین سطر و شرف و مقام حبیبمان ابی عبدالله الحسین(ع) را نوشته ام. از خداوند متعال می خواهم که به ایشان آرامش و توفیق عنایت فرماید تا به بالاترین مقام برسند و به شیعیانشان راه پایداری در ادامه راهشان عنایت فرماید. ، و همه بدی ها و بدی ها را از آنها دور کند. ما را در خدمت به این امام و زائران محترمش توفیق دهند و در راه جانشینانش در راه امام پیروز و بر همه آل محمد صلی الله علیه و آله توفیق عنایت فرمایند.

*عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران

دکمه بازگشت به بالا