ورزشی

کشتی مازندران به کسی که آورده داشته باشد، نیاز دارد

مخبران/مازندران رییس فدراسیون کشتی ایران با بیان این که کشتی مازندران بسیار اثر گذار در کشور است، گفت: کشتی مازندران برای تداوم این اثرگذاری و روند رو به رشد خود به کسی که آورده داشته باشد، نیاز دارد.

“علیرضا دبیر ” روز پنجشنبه در مجمع انتخابات هیات کشتی مازندران که در ساری برگزار شد، افزود: کسی که آورده ای برای هرجایگاه به خصوص کشتی نداشته باشد، نیاز به حضور نیست، چرا که، کشتی برای توسعه به فکر، ایده، انگیزه و آدم جدید نیاز دارد.

وی ادامه داد: آورده فقط پول نیست، روزی افراد یعنی لیاقت کمک به مردم را داشته باشید.

کشتی مازندران همواره باید درکشور الگو باشد

رییس فدراسیون کشتی ایران با اشاره به اینکه کشتی برای توسعه  به فکر، ایده، انگیزه و آدم جدید نیاز دارد، تصریح کرد: کشتی مازندران با توجه به علاقمندی فراوان مردم این استان وتلاش وپشتکار ومدال آوری کشتی گیران این استان همواره باید در کشور الگو شود.

دبیرادامه داد: کمک به کشتی مازندران از سوی همه باید جدی باشد و قطعا همه باید به کشتی مازندران که اثر گذار در کشور است، جوابگو باشند.

کشتی مازندران به کسی که آورده داشته باشد، نیاز دارد

وی درخصوص انتخابات هیات کشتی مازندران نیز گفت، در جمهوری اسلامی انتخابات وجود دارد و مردم انتخاب می کنند، خدا شکر می کنم که در تمامی کارهایم در صدد هستم که خدا و اهل بیت راضی شوند.

رییس فدراسیون کشتی همچنین با تقدیر وتشکر از عالیشان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران یادآورشد، انصافا کار کردن در ورزش مازندران سخت است، اما آقای عالیشان به درستی در ورزش کشتی کمک کار هستند

دبیرافزود: کشتی مازندران همواره اثرگذاری خود را درکشور داشته و اکون پس ازانتخاب شدن آقای شایگان، رفیق بازی، آملی بابلی ساروی و نوری نداریم و هر کسی که برای کشتی مازندران بدرد می خورد، باید وارد شود وکمک کند.

به گزارش خبرنگار مخبران، با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات کشتی مازندران ،”  امید شایگان ” به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

در مجمع انتخابات هیات کشتی مازندران که روز پنجشنبه با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران و روسای هیات های کشتی شهرستانها وقهرمانان کشتی درساری برگزار شد، ” امید شایگان” با کسب  ۱۶ رای بعنوان رئیس جدید هیات کشتی استان مازندران انتخاب شد.

دراین انتخابات “مرتضی قربانی” دیگر کاندیدا نیز با کسب ۱۰ رای از رسیدن به صندلی هیات کشتی مازندران باز ماند.

کشتی مازندران به کسی که آورده داشته باشد، نیاز دارد

پیش ازشروع این انتخابات  نیز “سید ذوالفقار شریفی” با انصراف از شرکت درانتخابات ریاست هیات کشتی مازندران، این جلسه را ترک کرد.

در مجمع انتخابات هیات کشتی مازندران، ” امید شایگان”، “سید ذوالفقار شریفی” و “مرتضی قربانی” سه کاندیدای انتخابات هیات کشتی مازندران بودند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا