اجتماعی

کشور در مواجهه با تحریم و دشمنی غداران عالم قرار دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری شامگاه چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای قضایی و قضات کرمان، با اشاره به اینکه اگر انسان هدف خود را خداوند متعال قرار دهد، اظهار داشت: در این زمینه باید توجه داشته باشید که این امر موجب می شود تا در زمان مناسبی برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. با توجه به خلوص نیت و ظرافت هایی که در زوایای ذهن دارد، قلب و روح انسان است و به او توجه می کند، گفت: در سنگر نشسته ایم و می گوییم باید اصلاح کنیم. جامعه دوران قدیم معبد به آن عدالت می گویند ممکن است و امروز به آن عدالت می گویند.

دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی نیاز به کار جهادی دارد و با وجود مشکلات موجود مانند کمبود نیروی انسانی، کمبود فضای فیزیکی باید در حوزه اجرای وظایف خود این کار را انجام دهد. افراطی بیایید تلاش کنیم

وی گفت: اگر از ظلم به مظلوم حمایت کنیم، اگر از حقوق مظلوم دفاع نکنیم، خسارات زمینی و اخروی را به دنبال خواهد داشت. مطلع: همیشه باید خود را در پیشگاه خداوند بدانیم و متوجه باشیم که ناظری عادل ناظر ماست.

دادستان کل کشور مطلع: کشور با تحریم و دشمنی مواجه است خائنان این درست است زیرا آنها ایران قوی نمی خواهند و ایران تحقیر شده می خواهند و باید مقاومت کنند تا ایران تحقیر نشود.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: مسئولیت کار در دستگاه قضایی سنگین است و در این زمینه باید برای رضای خدا تلاش کرد.

وی با تقدیر از زحمات قضات دستگاه قضایی استان کرمان ادامه داد: امیدوارم در اجرای عدالت و مسیر پر خطری که طی کرده اید موفق و موید باشید.

دکمه بازگشت به بالا