اجتماعی

کلاسهای درس در آزادشهر نهایتا 15 نفره و حضوری است

مخبران/ گلستان مدیر آموزش و پرورش اجات شهر در تشریح شرایط ایجاد کلاس در این شهرستان گفت: برگزاری کلاس های عملی، مدارس و کلاس های روستایی اول است.

قربانعلی بازار افشان در گفت وگو با خبرنگار مخبران، با بیان اینکه شرایط رنگ کرونا در این شهرستان در گذشته تغییری نکرده است، اظهار کرد: اژدشهر در حال حاضر یکی از دو شهر دارای شرایط کرونا قرمز در استان گلستان است. .

وی گفت: طبیعتاً سلامت و ایمنی مردم به ویژه سلامت و ایمنی دانش آموزان برای ما در اولویت است، اما باید آن را بپذیریم.

مدیر آموزش و پرورش آزاد شهر گفت: از امروز تا یکشنبه 22 اسفندماه تا پایان اسفندماه کارگاه و دوره عملی در کلیه مدارس روستایی و کلیه مدارس ابتدایی درجه یک شهر و روستا و در کلیه دانشکده های فنی و حرفه ای و کلیه مدارس برگزار می شود. مدارس متوسطه با رعایت دستورالعمل بهداشتی و توجه به ظرفیت حداکثر 15 نفر در کلاس درس حضوری باقی می ماند.

بذرافشان با تاکید بر اینکه سایر مدارس و رشته هایی که در این مقوله نیستند در محیطی شاد به کلاس های خود ادامه می دهند، گفت: بدون نگرانی جلسه حضوری داشته باشید.

به گزارش مخبران، در حال حاضر در استان گلستان، دو شهرستان آزاد شهر و آق قلا در گنبد کاواس، گرگون، بندرگز، کردکوی، علی آبادکتول، بندرترکمن، گمیشان، گالیکش و کلاله قرار دارند. در شهرستان نارنجی و سه تنها مراوه توپه، مینودشت و رامان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا