اجتماعی

کمبود معلم در مدارس سمنان با آمدن استخدامی های جدید رفع می شود

مخبران/سمنان رئیس شورای آموزش و پرورش و استاندار سمنان وعده داد که با آغاز بکار معلمان تازه استخدام شده، مشکل کمبود معلم در مدارس این استان مرتفع می شود.

سیدمحمدرضا هاشمی ۱۸ مهرماه در نشست شورای آموزش و پرورش استان سمنان تاکید کرد: تدبیر و برنامه ریزی لازم‌ جهت هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم ۱۳ آبان سال جاری در استان در دستور کار باشد.

وی با بیان اینکه کمبودها بویژه در حوزه کتاب درسی پیگیری و رسیدگی خواهد شد، خاطرنشان کرد: انشالله با ورود نیروهای جدید الاستخدام به آموزش و پرورش، کمبودها و نگرانی در حوزه دبیر و معلم برطرف می شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: تحقق توسعه متوازن در حوزه آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس از جمله مقاوم سازی، نوسازی و تجهیزات در سطح استان امری قابل توجه و ضروری است.

هاشمی بیان کرد: دستگاه های اجرایی استان وظیفه دارند تا در پیشبرد بهتر امور و تحقق اهداف متعالی در حوزه آموزش و پرورش، مساعدت ویژه و لازم داشته باشند.

استاندار سمنان در پایان گفت: در حوزه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان و در شهرها و روستاها، پیوست فرهنگی از جمله آموزش و پرورش و جانمایی زیرساخت های مورد نیاز انجام‌ گیرد.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا