ورزشی

کمک غیرمنتظره مورایس به ساپینتو

دیدارهای حساس روز اول هفته سوم دور برگشت در شرایطی به پایان رسید که نتایج رقم خورده در این مسابقات باعث شد یکی از مدعیان قهرمانی بدون انجام بازی یک پله در جدول صعود کند.

پس از برد پرگل سپاهان مقابل گل گهر سیرجان که هم امتیاز استقلال است تفاضل گل این تیم به +۵ تقلیل پیدا کرد. شاگردان ژوزه مورایس با برد ۴ بر یک مقابل تیم امیر قلعه نویی تفاضل گلشان را به +۱۷ افزایش دادند اما تفاضل گل گل گهر که تا پیش از این بازی مثبت ۸ بود به مثبت ۵ کاهش یافت. به همین دلیل تیم استقلال که با گل گهر سیرجان هم امتیاز بود به خاطر تفاضل گل مثبت ۸ بدون اینکه هنوز بازی هفته هجدهم مقابل مس کرمان را انجام داده باشد یک پله در جدول صعود کرد. اتفاقی که می‌تواند این امیدواری را برای استقلال ایجاد کند تا با توجه به برد هفته گذشته و پیروزی دیدار رفت مقابل نماینده کرمان در بازی فردا بیش از پیش به فکر کسب هر سه امتیاز خارج از خانه باشد.

شاگردان ساپینتو فردا در زمین تیم کرمان و ساعت ۱۷ در شرایطی به میدان می‌روند که در صورت پیروزی جمع امتیازات خود را از عدد ۳۰ به ۳۳ افزایش و فاصله شان با پرسپولیس را به سه امتیاز کاهش می‌دهند. قابل توجه اینکه تیم سپاهان هم در صدر جدول با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس قرار دارد تا آبی‌پوشان تهرانی در هفته هجدهم لیگ برتر در شرایط بهتری به مسابقات هفته‌های آینده نگاه کنند. البته این در صورتی است که استقلال دست پر کرمان را ترک کند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دکمه بازگشت به بالا