فرهنگ و هنر

«کوین اسپیسی» در یک فیلم جدید

کوین اسپیسی، که محاکمه او در ژوئن 2023 آغاز می شود و اکنون با اتهامات تجاوز جنسی بیشتری مواجه است، در یک فیلم مستقل بریتانیایی ظاهر می شود.

به گزارش مخبران، به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر برنده دو جایزه اسکار که اولین محاکمه او به اتهام تجاوز جنسی در بریتانیا از 6 ژوئن 2023 آغاز می شود، قرار است صداپیشگی شخصیت منفی اصلی فیلم مهیج “ژان فالایز” را بر عهده بگیرد. نویسندگی و کارگردانی Control. .

این فیلم درباره یک وزیر کشور بریتانیا با بازی لورن متکالف است که یک شب در حالی که درگیر یک رابطه مخفیانه با نخست وزیر (مارک همپتون) است به خانه می آید. در همین حال، مرد دیگری با بازی اسپیسی از راز او باخبر می شود و عمیقاً تحت تأثیر آن قرار می گیرد تا انتقام بگیرد.

این خبر در حالی منتشر می شود که اخیراً اعلام شده بود که «کوین اسپیسی» با هفت اتهام دیگر مرتبط با رابطه جنسی در بریتانیا مواجه است و تعداد کل اتهامات علیه وی در بریتانیا به ۱۲ مورد می رسد. یک ماه قبل، اسپیسی توسط هیئت منصفه نیویورک در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی توسط آنتونی رپ در دهه 1980 بی گناه شناخته شد.

بیشتر بخوانید در مورد:

کوین اسپیسی تبرئه شد

پس از اتهامات وارده به اسپیسی، کارنامه این بازیگر به مرز نابودی رسید و پس از حذف از سریال «خانه مبدل» در فیلم «همه پول های دنیا» نقش سرمایه دار نفتی جی. ریدلی اسکات شخصیت پل گتی از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جای او را گرفت.

شرکت نتفلیکس فیلم بیوگرافی «گور ویدال» رمان نویس و نمایشنامه نویس آمریکایی با بازی کوین اسپیسی را بایگانی کرده و او را از بازی در نقش چنگیز خان در فیلم «1242: دروازه بهشت» حذف کرده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا