اجتماعی

گردشگری سلامت در گلستان فعال شود/ تبدیل دانشگاه علوم پزشکی گلستان به دانشگاه نسل سوم

مخبران/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تاکید بر لزوم فعال سازی گردشگری سلامت در گلستان خاطرنشان کرد: استان گلستان به دلیل بوم شناسی تخصصی از شرایط مطلوبی در حوزه گردشگری سلامت برخوردار است.

سعید گل فیروزی عصر آموز با تجلیل از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: برنامه ما رصد و حفظ سوابق بالادستی از نظر منابع انسانی، منابع مالی و تجهیزات در نقاط مختلف استان گلستان است. کرامت مردم را در اولویت قرار می دهیم، خدمات را می پذیریم و حرمت اساتید و کارکنان را حفظ می کنیم، بودجه را تامین می کنیم و کمبود بودجه را رفع می کنیم.

وی یکی از اهدافم را ایجاد دانشگاه نسل سوم در دانشگاه علوم پزشکی گلستان دانست و گفت: در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان قدم های خوبی برداشته شده است اما باید به سمت دانشگاه نسل سوم برویم. “

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان متاسفانه با تاکید بر اینکه مقالات ما بر اساس نیازهای ما نبوده است، بر لزوم حمایت از پژوهشگران جوان تاکید و یادآور شد: منابع باید به سمت پروژه های دانش بنیان که بسیار مهم و تجاری هستند، هدایت شود. به عنوان پژوهش در نظر گرفته شده است.

گل فیروزی به فعال شدن گردشگری سلامت در گلستان اشاره کرد و گفت: استان گلستان به دلیل شرایط محیطی خاص، از شرایط بسیار خوبی در حوزه گردشگری سلامت برخوردار است، اما نیازمند کار بیشتر زیرساختی است و باید در حوزه های مختلف سلامت برنامه ریزی شود. گردشگری باید اقدامات مختلفی را انجام دهد که نیاز به حمایت مسئولان دارد.

وی با تاکید بر اینکه توانمندسازی معلمان باید به صورت سازنده و ارتقای اخلاق پزشکی و حرفه ای انجام شود تصریح کرد: یکی از برنامه های ما توسعه واحدهای آموزشی در شرق و استان گلستان رهبر معظم انقلاب از نظر جمعیتی است. سیاست های ارتباطی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه های در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی گلستان خاطرنشان کرد: تعمیر آنژیوگرافی گنبدکاواس و گرگون و تامین نیروی انسانی این دو مرکز و افتتاح امیرالمومنین -بیمارستان مومنینگ، در میان دیگران.

گل فیروزی با بیان اینکه استان گلستان قطب بیماری های کشنده است، گفت: به همین دلیل باید نیروهای ویژه و تجهیزات ضروری در استان گلستان فعال شود و این خدمات به گلستانی های داخل استان ارائه شود.

باید بگویم؛ در مراسم تجلیل از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، از زحمات «عبدالرضا فاضل» رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی و «سعید گل فیروزی» برگزار شد. به عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی گلستان معرفی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا