گل‌محمدی: کار را برای خودمان سخت کردیم/ با مدیریت بازی پیروز شدیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر است، از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز جمعه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف تیم مس این شهر رفت که این بازی ۳ بر یک به سود سرخپوشان به پایان رسید.

سعید صادقی در دقیقه ۲۲ و گئورگی گولسیانی در دقایق ۲۶ و ۸۵ از روی نقطه پنالتی برای پرسپولیس گل زدند. مرتضی پورعلی گنجی(گل به خودی) در دقیقه ۶۴ برای مس گل زد.

یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: قبل از هر چیز از هواداران‌مان قدردانی می‌کنم. حضور پرشوری در بازی امروز داشتند و از آنها تشکر می‌کنم. ما بازی را خوب شروع کردیم. در نیمه اول به بازی مسلط بودیم و نیمه خوبی پشت سر گذاشتیم.

وی در مورد عملکرد شاگردانش در این دیدار هم گفت: پاس زیاد دادیم و بازی سراسر هجومی انجام دادیم. می‌توانستیم در نیمه اول گل سوم را هم بزنیم. در نیمه دوم هم خوب شروع کردیم، اما بازی را برای خودمان سخت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد تیم مس کرمان را ستود و ادامه داد: حریف هم انرژی زیادی گذاشت و برای دقایقی ما را تحت فشار گذاشتند. ما باید قدر موقعیت‌ها را می‌دانستیم و این فرصت را به حریف دادیم تا به دروازه ما نزدیک شوند. آنها به ما گل زدند وحتی می‌توانستند گل دوم را بزنند. بازی با بازیکنان تعویضی مدیریت شد و گل سوم را زدیم.

یحیی گل محمدی در پایان گفت: در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که با انرژی بازی را شروع کردند. بازی کردن در خانه حریف سخت است و این ۳ امتیاز را به هوادارن‌مان تقدیم می‌کنیم که از ما حمایت خوبی کردند. امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

دکمه بازگشت به بالا