عمومی

۱۰۰۰ گیلانی در طرح دریافت زمین رایگان ثبت نام کرده اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمد رضا فلاحتگر در تشریح این خبر اظهار کرد: هزار و ۱۵۷ نفر متقاضی در گیلان در قالب طرح جوانی جمعیت برای دریافت زمین نام نویسی کردند که به ۲۳۰ نفر از مشمولان در ۴ شهرستان استان زمین تخصیص داده شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به رشد ۲۰ برابری تأیید پرونده متقاضیان دریافت زمین ویژه طرح جوانی جمعیت طی ۲ ماه گذشته در گیلان افزود: پرونده ۴۵۵ نفر از متقاضیان دریافت زمین تأیید شده است و ۵۳۷ نفر نیز در مرحله انتظار و بررسی قرار دارند.

وی جوانی جمعیت را از مهم‌ترین مسائل کشور دانست و تصریح کرد: تأمین زمین برای مشمولان طرح جوانی در استان گیلان با جدیت در حال پیگیری است و با تسریع در بررسی پرونده‌ها، تعداد ثبت نام کنندگان بیشتری تحت پوشش قرار می‌گیرند.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان همچنین از ارسال پرونده ۱۱۲ متقاضی زمین ویژه طرح جوانی جمعیت در روستاهای گیلان برای تأمین اراضی به بنیاد مسکن استان خبر داد.

گفتنی است، همه خانواده‌هایی که تاریخ تولد فرزند سوم آن‌ها همزمان یا پس از زمان تصویب قانون جوانی جمعیت (۲۴ آبان ۱۴۰۰) باشد، مشمول دریافت زمین رایگان می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا