فرهنگ و هنر

۱۰ هزار جانباز در سال جاری از مزایای بازنشستگی برخوردار می‌شوند

امسال 10 هزار جانباز بازنشسته از مزایای بازنشستگی برخوردار خواهند شد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تصویب و ابلاغ مواد 38، 39، 40 و 53 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران گفت: بهره مندی از 60 سال بازنشستگی به نفع آن است. سال

به گزارش مخبران، محمود پوکدل با اشاره به راه اندازی میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر استانی رئیس جمهور، اظهار کرد: در جریان مشکلات شهدا به منظور رفع مشکلات قرار می گیرند. با اصلاح روش ها و سیاست های خود در قبال شهدا و پیشنهاد اصلاح قوانین.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به موضوعات مطرح شده در میز خدمت استان های مختلف گفت: مسکن و اشتغال یکی از موضوعات عمده ای است که شهدا مطرح می کنند و در این راستا 5 درصد مسکن ملی و 10 درصد اشتغال و تسهیلات به ایثارگران اختصاص می یابد.
وی ادامه داد: در سفرهای استانی رئیس جمهور، تکمیل مجموعه های ایثارگر فرهنگی، ورزشی و توانبخشی و تخصیص اعتبار برای میزبانی از گلزارهای مطهر شهدا پیش بینی می شود. همچنین با توجه به مطالبات ایثارگران، تصویب آئین نامه جامع خدمات رسانی به ایثارگران در دولت پس از ابلاغ و تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه آغاز شده است. .
پوکدل در پایان با اشاره به تصویب و ابلاغ مواد 38، 39، 40 و 53 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران خاطرنشان کرد: در حال تهیه سامانه ای برای پرداخت پاداش پایان عمر جانبازان هستیم. آغاز می شود و عزیزان بازنشسته می شوند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا