ورزشی

2 عضو جدید هیات مدیره استقلال را بهتر بشناسید

دو عضو جدید هیات مدیره استقلال در حوزه مالی هستند که توسط سازمان خصوصی سازی انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، پس از کش و قوس‌های فراوان، امروز یکشنبه ۲۱ خرداد ساعت ده صبح، در مجمع عادی بطور فوق العاده باشگاه استقلال، در محل وزارت ورزش و جوانان، مظلومی، مومنی و افضلی از عضویت هیات مدیره رفتنی شدند و اگرچه هنوز اعضای هیات مدیره تکمیل نشدند، اما مقرر شد، دو عضو متخصص مالی به باشگاه اضافه شوند.

در همین زمینه علیرضا خانی و مهدی حیدرزاده از میان کسانی که متقاضی عضویت هیات مدیره بودند و در جلسه کمیته نظارت مشترک برای مصاحبه حضور یافتند، در جلسه امروز مجمع به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال منصوب شدند.

خانی، تحصیلات دکتری مدیریت بازرگانی دارد و عضو انجمن حسابرسی داخلی ایران است که سابقه دو دهه حضور در شرکت‌های مختلف به عنوان مدیر و عضو کمیته حسابرسی و همچنین سابقه عضو هیات مدیره و مدیرعاملی برخی شرکت‌ها را در کارنامه خود دارد. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت رتبه بندی اعتباری ایران، شرکت سولیران، شرکت به پخش دارو، کشت و صنعت همدان، صنایع شیر ایران، شرکت بازرگانی بانک رفاه کارگران، گروه ملی فولاد و همچنین سابقه ریاست هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان را داشته است. 

حیدرزاده نیز تحصیلات دکتری مدیریت مالی دارد و سابقه مدیرت امور مالی در شرکت‌های مختلف از جمله، کارگزاری بانک کشاورزی، کارگزاری بیمه ایران، بیمه دی و مدیرعاملی شرکت سبدگردان وکارگزاری هوشمند رابین را در کارنامه دارد.

گفتنی است، وضعیت مدیرعاملی و عضو فنی و ورزشی باشگاه وابسته به نظر وزارت ورزش و جوانان است که هنوز درباره آن تصمیمی اتخاذ نشده است.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا