عمومیمطالب برتر

5 مدل از بهترین دوربین مداربسته برای طلا فروشی به پیشنهاد چشم آنلاین

اگر صاحب یک طلا فروشی هستید حتما می دانید که امنیت مهم ترین نیاز برای فروشگاه شماست و سرقت از فروشگاه می تواند ضرر جبران ناپذیری روی کسب و کارتان بگذارد. راه برقراری تامین امنیت در طلا فروشی، نصب دوربین های مداربسته مجهز در بخش های مختلف گالری است. یک سیستم امنیتی حرفه ای می تواند جلوی بسیاری از سرقت ها را بگیرد و اگر خدای نکرده سرقتی از طلا فروشی شما شد، بتوانید با استفاده از تصاویر با کیفیتی که توسط دوربین ثبت شده اند، سارق را پیدا کنید. فروشگاه چشم آنلاین در این مطلب می خواهد شما را با 5 مدل از بهترین دوربین های مداربسته برای طلا فروشی آشنا کند ضمن اینکه نکات خرید دوربین هم ارائه خواهد شد. لطفا با ما همراه باشید.

دوربین امنیتی | دوربین مداربسته

محل نصب دوربین مداربسته طلافروشی و واحدهای تجاری خاص

بسته به اینکه اندازه طلافروشی شما چقدر است، می بایست دوربین مداربسته را در تعداد نیاز تهیه کنید. در یک طلافروشی، دوربین مداربسته در محل های زیر نصب می شود :

بخش ورودی

بخش اصلی نصب دوربین مداربسته در طلافروشی، درب ورودی است. با نصب دوربین در این محل می توان ورود و خروج افراد را تحت کنترل داشت و اگر مورد مشکوکی مشاهده شد، اجازه ورود به فرد داده نشود.

 قسمت ویترین

در ویترین مغازه طلا فروشی خود حتما دوربین های مداربسته ای با کیفیت بالا و قابلیت WDR نصب کنید. با وجود این قابلیت در دوربین مداربسته، حتی در صورت تابش نور مستقیم به داخل ویترین، کیفیت تصاویر تغییری نمی کند و می توان ویترین را تحت کنترل داشت.

گاو صندوق

یک دوربین مداربسته را نزدیک به گاو صندوق یا داخل گاو صندوق نصب کنید تا بتوان اتفاقاتی که داخل گاو صندوق می افتد را تحت نظارت داشت.

محوطه داخل طلا فروشی

در محوطه داخلی طلا فروشی هم باید یک یا چند دوربین مداربسته با رزولوشن بالا کار گذاشت. در این بخش نیز توصیه می شود دوربین با قابلیت WDR نصب شود تا نور وارد شده از بیرون، تاثیری در کیفیت تصاویر نداشته باشد.

پیشخوان طلا فروشی

در بخش پیشخوان طلا فروشی هم نیاز به نصب یک دوربین مداربسته است. لنز دوربین مداربسته که در این محل نصب می شود، ترجیحا وریفوکال با زوم اپتیکال باشد تا اقلام کوچک مثل سکه و جواهرات کوچک هم در دوربین قابل شناسایی و تشخیص باشند.

ترازو و دستگاه پول شمار

برای برقراری امنیت بیشتر در طلا فروشی، دوربین مداربسته با کیفیتی را در قسمت روبروی ترازو و دستگاه پول شمار نصب کنید و این دوربین باید به قدری ریزبین باشد که اعداد داخل تراز و دستگاه پول شمار را با وضوح بالا نمایش دهد.

معرفی 5 مدل دوربین مداربسته فوق حرفه ای هایک ویژن برای طلا فروشی به پیشنهاد چشم آنلاین

در ادامه، 5 مدل دوربین توسط فروشگاه چشم آنلاین به شما معرفی می شوند :

دوربین مداربسته میکروفن دار 10KF0T FS

به عنوان معرفی اول، دوربین مداربسته آنالوگ 10KF0T FS را معرفی می کنیم که دو ویژگی میکروفن دار بودن و همچنین ارائه تصاویری با کیفیتی 6 مگاپیکسل، آن را برای نصب در طلا فروشی ایده آل کرده است. این دوربین جزئیات را با کیفیت قابل قبول نشان می دهد و با داشتن میکروفن نیز امکان ضبط صدای محیط را فراهم می سازد.

در بخش تصویر برداری در شب دوربین مداربسته 10KF0T FS، با لنزهایی روبرو هستیم که قادر به ثبت تصاویر رنگی در تاریک ترین حالت ممکن هستند. برد دید در شب این دوربین حداکثر 20 متر است و تصاویر رنگی با کیفیت ارائه می دهد.

قابلیت ها جزئیات
میکروفن دارد
دید در شب دارد / برد 20 متر
تصاویر رنگی در شب دارد
درجه حفاظت (IP) مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک
کیفیت تصاویر 6 مگاپیکسل
نوع تکنولوژی آنالوگ
نام برند هایک ویژن
نحوه اتصال کابل کشی

دوربین مداربسته میکروفن دار 70KF0T PFS

مدل دوم دوربین مداربسته که می خواهیم معرفی کنیم نیز 6 مگاپیکسلی است به نام دوربین مداربسته آنالوگ 70KF0T PFS.

این مدل دوربین مداربسته به میکروفن تجهیز شده است و قادر به ضبط صدای محیط می باشد. از جمله محصولات برند هایک ویژن می باشد که در کنار کیفیت مناسب، قیمت خوبی هم دارد و می تواند برای طلا فروشی مورد استفاده قرار بگیرد.

در دوربین مداربسته 70KF0T PFS، قابلیت WDR نیز به کار رفته است و به کمک این تکنولوژی، نور زیاد محیط جمع شده و تصویربرداری در کیفیت بالایی انجام می گیرد.

قابلیت ها جزئیات
میکروفن دارد
دید در شب دارد / برد 20 متر
تصاویر رنگی در شب
درجه حفاظت (IP) مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک
کیفیت تصاویر 6 مگاپیکسل
نوع تکنولوژی آنالوگ
نام برند هایک ویژن
نحوه اتصال کابل کشی

دوربین مداربسته میکروفن دار 17H0T IT3F

دوربین مداربسته 17H0T IT3F محصولی از شرکت هایک ویژن با کیفیت تصاویر 5 مگاپیکسل است و می تواند در طلا فروشی هم نصب شود. این دوربین مداربسته جریان مصرفی حداکثر 2 آمپری از نوع جریان ثابت دی سی دارد و قابل نصب در متراژ حداکثر 500 متر با استفاده از کابل کواکسیال یا کابل ترکیبی می باشد.

قابلیت WDR در دوربین مداربسته 17H0T IT3F نیز به کار رفته است و نور زیاد را متعادل می سازد. همچنین با قابلیت DAY/NIGHT امکان تنظیم نور در شب و روز توسط دوربین فراهم می باشد.

قابلیت ها جزئیات
میکروفن دارد
دید در شب دارد / برد 40 متر
تصاویر رنگی در شب
درجه حفاظت (IP) مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک
کیفیت تصاویر 5 مگاپیکسل
نوع تکنولوژی آنالوگ
نام برند هایک ویژن
نحوه اتصال کابل کشی حداکثر تا 500 متر

دوربین مداربسته میکروفن دار 76H0T ITPFS

یک دوربین با کیفیت دیگر از برند هایک ویژن که از نوع تکنولوژی آنالوگ بوده و قابل نصب در طلا فروشی ها و صرافی ها می باشد، دوربین مداربسته 76H0T ITPFS می باشد. این دوربین به دلیل فروش خوبی که دارد، توسط فروشگاه cheshm-online.com هم عرضه می شود تا شما بتوانید به روش اینترنتی خرید کنید.

کیفیت تصاویر دوربین معرفی شده، 5 مگاپیکسل است و جریان مصرفی آن حداکثر 2 آمپر از نوع جریان ثابت DC است. این دوربین مداربسته، تمام ویژگی های مورد انتظار طلا فروشی را دارد از جمله آنکه مجهز به قابلیت BLC برای یکسان سازی تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک است و با قابلیت WDR نیز می تواند نور زیاد را جمع آوری کند.

قابلیت ها جزئیات
میکروفن دارد
دید در شب دارد / برد 50 متر
تصاویر رنگی در شب
درجه حفاظت (IP) مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک
کیفیت تصاویر 5 مگاپیکسل
نوع تکنولوژی آنالوگ
نام برند هایک ویژن
نحوه اتصال کابل کشی

دوربین مداربسته میکروفن دار 16H0T ITPFS

دوربین مداربسته مدل 16H0T ITPFS  کیفیت تصاویر 5 مگاپیکسلی دارد و از نوع توربو اچ دی یا به اصطلاح AHD است.

دوربین مداربسته 16H0T ITPFS با استفاده از کابل ترکیبی یا همان RG59 راه اندازی می شود و نیاز به دستگاه دی وی آر دارد. این دوربین را می توان با استفاده از کابل استاندارد در متراژ حداکثر 500 متر نصب کرد و مناسب برای محیط های بیرونی است.

قابلیت ها جزئیات
میکروفن دارد
دید در شب دارد / برد 20 متر
تصاویر رنگی در شب
درجه حفاظت (IP) مقاوم در برابر بارندگی و گرد و خاک
کیفیت تصاویر 5 مگاپیکسل
نوع تکنولوژی آنالوگ
نام برند هایک ویژن
نحوه اتصال کابل کشی تا حداکثر 500 متر

خرید آنلاین و حضوری دوربین مداربسته مناسب طلا فروشی از فروشگاه چشم آنلاین

برای تهیه راحت تر دوربین مداربسته طلا فروشی خود، می توانید از فروشگاه چشم آنلاین به صورت اینترنتی سفارش دهید. در این فروشگاه، مدل های زیادی از دوربین های مداربسته نیز در دسترس شما قرار دارند که با قابلیت های متفاوت، قیمت های آنها نیز متغیر است.

می توانید قیمت هر مدل دوربین مداربسته را در فروشگاه ببینید و پس از بهره مندی از مشاوره رایگان تیم فروش مجموعه، به صورت اینترنتی سفارش دهید. جهت دیدن نمونه دوربین ها وارد سایت به نشانی cheshm-online.com شوید و برای تماس هم می توانید از شماره های تماس دفتر اهواز ۰۶۱۳۲۲۱۶۶۲۰ و دفتر تهران ۰۲۱۹۱۰۱۲۸۰۸ استفاده کنید و از راهنمای خرید دوربین مداربسته طلافروشی بهره مند شوید.

در صورت دسترسی به خرید حضوری نیز، فروشگاه چشم آنلاین به صورت حضوری نیز در خدمت شماست. برای خرید حضوری، دفتر فروش در استان های اهواز و تهران دایر است و به زودی در استان مازندران نیز تاسیس می شود.

آدرس فروشگاه های تهران و خوزستان، به شرح زیر هستند :

  • شعبه ۱ : خوزستان، اهواز، خیابان کاوه شرقی (شهید کیوان)، نبش قنادان زاده، فروشگاه چشم آنلاین
  • شعبه ۲ : تهران، خیابان جمهوری

 

دکمه بازگشت به بالا