عمومیمطالب برتر

خرید سی‌ پی از فروشگاه‌های ایرانی

4 روش خرید سی پی CP کالاف دیوتی موبایل

اکثر موبایل گیمر ها، به دنبال راه خرید سی پی ارزان جم کالاف دیوتی موبایل [Call of Duty: Mobile] رایگان هستند. در این متن 4 روش رایگان برای خرید CP بازی کاد موبایل را توضیح خواهیم داد. روش‌های دریافت سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان متفاوت و معمولاً سخت هستند. از طرف دیگر بهای دلاری این سی پی ها پایین هستند. به همین دلیل بسیاری از پرو گیمر ها برای خرید سی پی از استور گوگل، تصمیم به خرید گیفت کارد گوگل میگیرند می‌گیرند. در ادامه این موضوع با آموزش 4 روش سریع برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان همراه ارزان جم باشید.

بهترین سایت های خرید سی پی کالاف | خرید 5000 cp ارزان

1.روش اول: از طریق سایت های Survey اقدام کنید.

بعضی از سایت های Survey ، مانند ری سرچ، SurveyJunkie و لایف پونت محل خوبی برای دریافت گیف کارد گوکل پلی رایگان و سی پی CP بازی کالاف دیوتی است.روش کار به این صورتت است که پس از ثبت نام از شما درخواست می‌شود که poll مختلف را پاسخ دهید و بعد از هر پاسخ امتیاز خرید سی پی ذریافت می کنید. باید در نظر بگیرید که روش خرید سی پی از این وب سایت‌ها خیلی پردردسر هست و گیف کارد با بهای مناسب به شما ارائه نمی‌دهند.

2. روش دوم: از تارنما های ارئه تبلیغات کلیکی استفاده کنید.

با یک سرچ اسان در اینترنت می‌توان دامنه هایی را پیدا کنید که در مقابل نمایش AD انبوه، برای طولانی مدت به شما امتیاز با ارزش بسیار کم ارائه می‌دهند که با ان می توانید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کنید. این سایت ها تنوع بسیار زیادی دارند که هر کدام نیاز به زحمت بسیار دارند.

3. روش سوم: از وب های انجام وظیفه متخلف استفاده کنید.

بعضی سایت ها مانند مای پونت در واقع روش ترکیبی از هر دو روش گفته شده است. شما باید صورت رندم و مختلف جواب بدهید و صورت مستمر ادز های اینترنتی را به شما نمایش میدهد.

شرکت های که گفت شد بعد مدتی فعالیت به شما گیف کارد می دهد که با آن می توانید سی پی کالاف دیوتی موبایل و دیگر بازی ها مانند یوسی پابجی موبایل،سکه و کوین اپکس لجندز موبایل و جم فری فایر خرید کنید.

4. روش چهارم: استفاده از خدمات همکاری در فروش سایت ارزان جم استفاده کنید.

شما می توانید لینک دعوت اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کنید بعد از هر خرید مقداری امتیاز به شما تعلق میگیرید که توانید با آن به صورت رایگان سی پی CP کالاف دیوتی موبایل از سایت ارزان جم دریافت کنید.

خرید سی پی ارزان در کال آف دیوتی: آشنایی کلی با بازی

بهتر است کمی در مورد مرحله ها و قوانین این بازی بدانید تا سپس به بحث خرید سی پی ارزان کال آف دیوتی بپردازیم. در بازی call of duty چند نوع متفاوت بازی وجود دارد که قوانین آن ها متفاوت می باشد. در کنار این بازی ها حالت battlefield نیز وجود دارد که شما در آن باید سعی کنید آخرین زنده زمین باشید. شما در کال آف دیوتی می توانید سه نوع از مسابقه ها را انجام دهید. نام این مسابقه ها normal، private و ranked  می باشد. شما در حالت سوم بیشترین امتیاز را می توانید بگیرید.

شما می توانید بازی کال آف دیوتی را به صورت تک نفره یا چند نفره انجام دهید. حالت چند نفره این بازی طرف دار بیشتری نسبت به حالت چند نفره دارد. وقتی شما این بازی را در حالت چند نفره بازی کنید می توانید حالت های بیشتری را تجربه کنید. فقط یک موضوعی که ممکن است برای شما پیش بیاید وجود ربات ها در حالت چند نفره داخل بازی می باشد. وقتی آن ها را دیدید تعجب نکنید، این ربات ها تا زمانی که بازیکن ها داخل سرور بیایند، وجود خواهند داشت. با ورود کاربر های جدید این ربات ها از بین خواهند رفت. دلیل محبوبیت این بازی، گرافیک روان و گیم پلی آسان بازی می باشد. شما به آسانی می توانید این بازی را یاد بگیرید و داخل آن به رقابت بپردازید. چیزی که واضح است شما با خرید سی پی ارزان کال آف دیوتی می توانید سریع تر در داخل بازی پیشرفت کنید.

نکات و ترفندهای نبرد بتل رویال

بتل رویال در بازی Call of Duty Mobile مانند یک بازی کاملا متفاوت است که قوانین مخصوص به خود را دارد. شما دیگر در یک نقطه خاصی بازی را شروع نمی‌کنید و باید به خواست خودتان، در یکی از نقاط نقشه فرود بیایید. بدین ترتیب می‌توانید یک منطقه بازی بسیار بزرگ را در اختیار داشته و از تاکتیک در بازی خود استفاده کنید.

مبارزات حساس‌تر از بخش چندنفره است و حتی می‌توانید با دوستان خود و به صورت تیمی به تجربه آن بپردازید. می‌توانید رابط کاربری متفاوتی هم در این بخش داشته باشید. با اضافه شدن نقشه آلکاتراز، منطقه بازی کمی کوچک‌تر شده است و شباهت بیشتری به بخش چند نفره این اثر دارد.

در حالت FPV بازی کنید

اگر زیاد بازی می‌کنید و تجربه خوبی در بخش چندنفره دارید، می‌توانید از نمای اول شخص به تجربه بتل رویال بروید. این نما کنترل بیشتری به شما خواهد داد و نیازی به یادگیری حالت سوم شخص هم نخواهید داشت.

موقعیت بهتری را برای فرود انتخاب کنید

اگر می‌خواهید تجربه حرفه‌ای از بخش بتل رویال داشته باشید،‌ همواره باید تجربه بیشتر، نقاط مختلف نقشه را شناسایی کرده و ببینید که کدام ساختمان‌ها مهمات بیشتری و با کیفیت‌تری دارند. با این کار دیگر خواهید دانست که کدام موقعیت برای فرود با چتر مناسب‌تر است.

بازیکنان سریع تمام مهمات نقشه را خالی خواهند کرد و سرعت در این زمینه نیز بسیار مهم است. اولین کسی که به ساختمان می‌رسد، احتمالا همه سلاح‌های آن‌جا را درو خواهد کرد و شما با دیدن یک بازیکن، بهتر است که سریعا به سمت لوت کردن ساختمان‌ها یا موقعیت‌های دیگر بروید. هرچه قدر که دورتر از بقیه قرار داشته باشید، برای شما بهتر است و می‌توانید سلاح‌های بیشماری را پیدا کنید. اغلب اوقات، تفنگ‌های تک تیرانداز را می‌توانید در نقاط بلند آلکاتراز پیدا کنید و به راحتی به دشمنان دیگر خود تسلط پیدا کنید.

کار تیمی؛ آری یا نه؟

کار تیمی همیشه از ارکان موفقیت در بازی Call of Duty Mobile محسوب می‌شود. شما با کارهای خود می‌توانید تیم خود را به شکست هدایت کرده یا اینکه با همدیگر به پیروزی برسید. کافی است که با تیم خود هماهنگ بوده و نبردها را با استراتژی به پیش ببرید. در این شرایط به راحتی پیروز خواهید شد. اگر هم تیمی‌های شما عملکرد خوبی ندارند و هماهنگ نیستند، شما را نیز با خودشان به سراشیبی سقوط خواهند کشاند.

بنابراین بهتر است که تیم خود را با هوش بهتری انتخاب کرده و همگی برای پیروز شدن تلاش کنید. بتل رویال حالتی برای بقا در دنیای بازی است و باید باهوش‌تر عمل کنید. اگر صرفا بخش اکشن و کشت و کشتار برای شما مهم است، می‌توانید بخش چندنفره بازی را تجربه کنید.

احیا هم تیمی‌ها

احیا کردن در بازی اهمیت بسیار زیادی دارد و شانس را به تیم شما بازمی‌گرداند. می‌توانید هم تیمی خود را احیا کرده و تعداد تیم خود را همچنان بالا نگه دارید. در نظر داشته باشید که گاهی اوقات این احیاها تنها تله هستند و دشمنان برای کشاندن شما به سمت دوست‌تان، می‌توانند به راحتی نابودتان کنند. بنابراین از قبل همه چیز را سنجیده و در صورت مساعد بودن شرایط، اقدام به احیا هم تیمی خود کنید. اگر امکان منتظر ماندن وجود دارد، این کار را انجام داده و ابتدا برای کسی که قصد احیایش را دارید،‌ یک پوشش ایجاد کنید.

از وینگسوت استفاده کنید

وینگسوت یکی از کاستوم‌های جذاب در بازی Call of Duty Mobile است که هنگام خارج شدن از هلی کوپتر یا قرار گرفتن در ارتفاع بسیار کاربردی است. اگر توان مبارزه با دشمن روبروی خود را نمی‌بینید و در ارتفاع قرار دارید، می‌توانید با وینگسوت از مهلکه فرار کرده و زنده بمانید.

این کاستوم خیلی از مواقع به درد می‌خورد و می‌توانید از درگیری‌های موجود در ارتفاعات فرار کنید. می‌توانید حتی وینگسوت را به تن دشمن خود پوشانده و با سلاح خود را وی را پاپ کنید تا به پرواز درآید. این کار بسیار مفرح و سرگرم کننده خواهد بود.

به دنبال رد پاها باشید

شما همواره باید چشم خود را به نقشه خیره کرده و ببینید که چه ردپاهایی از حضور دشمنان می‌توانید بیابید. همان‌طور که گفتیم، بازی در این بخش به هوش و استراتژی شما وابسته است و مانند بخش چندنفره، نباید بازی را شل بگیرید. دشمن شما نیمی از نبرد در بتل رویال است و با مشاهده ردپاها، می‌توانید دشمن را شناسایی کرده و به صورت مخفیانه آن‌ها را بکشید.

گوش‌های خود را باز نگه داشته و ببینید که صدای حرکت آن‌ها را می‌شنوید یا خیر. به صدای تیراندازی‌ها دقت کرده و موقعیت دشمن خود را شناسایی کنید. این مسیر پیروزی شما است و در عین حال هم می‌تواند به ضررتان باشد. با صدا خفه کن می‌توانید حرکت آهسته‌تری در نقشه داشته باشید و اجازه شناسایی شدن توسط دشمن را به آن‌ها ندهید.

به مهمات خود توجه کنید

سلاح‌های زیادی را با خود حمل کرده و همیشه مهمات خود را تکمیل نگه دارید. شما می‌توانید خیلی سریع اقدام به تعویض سلاح کرده و استراتژی خود را تغییر دهید. همیشه به دارایی کوله پشتی خود توجه کرده و اطمینان حاصل کنید که وسایل لازم را برای پیشروی در بازی دارید. از سلاح دوم خود هم اطمینان حاصل کرده و مهمات آن را پر نگه دارید.

از تماس اولیه خودداری کنید

از آن‌جایی که بازیکنان می‌توانند منطقه فرود خود را در نقشه انتخاب کنند، بنابراین باید از فرود در نقاطی که جمعیت زیادی دارند، خودداری کنید. با اینکه این مناطق برای کشتار وسیع بسیار ایده آل هستند، اما بیاد داشته باشد که شما سلاحی ندارید و به دلیل دیر رسیدن شما، احتمالا شما چیزی هم پیدا نخواهید کرد. همین حقیقت سبب می‌شود که شما به هدف ساده‌ای برای کشته شدن تبدیل شده و همان ثانیه‌های اول از نقشه بازی حذف شوید.

در عوض،‌ بازیکنانی که در نقاط خلوت‌تر فرود می‌آیند، شانس بالایی برای پیدا کردن سلاح‌های بهتر و مجهز شدن خواهند داشت. این استراتژی همیشه کارساز است و می‌توانید با دقت بیشتری به جمع آوری منابع بپردازید. می‌توانید به آرامی، ماشین کشتار جمعی خود را پیدا کرده و بازیکنان دیگر را از خود دور کنید.

تخصص‌های خود را بیشتر کنید

بازی Call of Duty: Mobile این امکان را به بازیکنان داده است که در حالت بتل رویال، کلاس کاراکتر خود را انتخاب کنند. بدین ترتیب می‌توانید تخصص‌های بیشتری را با کسب امتیاز به کاراکتر خود اضافه کرده و مهارت‌های ویژه‌ای را کسب کنید.

این مهارت‌ها به شما در پیشبرد سریع مبارزات کمک خواهد کرد و به طور مثال، می‌توانید قدرت‌های مخفی کاری بیشتری داشته و سریع‌تر در محیط حرکت کنید. می‌توانید دشمنان خود را به دام انداخته و از تجربه خود هم استفاده کنید. منافع بیشتری با این تخصص‌ها در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید متحدین بیشتری هم تحت پوشش خود قرار دهید.

با این تخصص‌ها، تیم‌های قدرتمند علاقه بیشتری به داشتن شما در تیم خود خواهند داشت و می‌توانید در خط پیروزی قرار بگیرید. از طریق مکانیسم این تخصص‌ها، می‌توانید از وسایل الکترونیکی مفید هم در بتل رویال استفاده کنید. می‌توانید با EMP ها کار کرده و ماشین منحصربه‌فرد خود را راه اندازی کنید. از طریق قابلیت نینجا هم می‌توانید از قلاب استفاده کرده و برای کشتارهای مخفی کاری در بازی استفاده کنید. شناسایی موقعیت دشمنان هم در این حالت کمی ساده‌تر خواهد بود.

منابع :

klarna.com

packattackstore.com

دکمه بازگشت به بالا