قیمت درب اتاقی و ضد سرقت ارزان در سال 1401

در محتوای که پیش روی شما است در ارتباط با قیمت در اتاقی و ضد سرقت ارزان مطالب مختصر و مفیدی ارائه شده است.

موارد مورد بحث به شرح ذیل است:

  • مبنای محاسبه قیمت درب ضد سرقت
  • منظور از درب ضد سرقت ارزان چیست
  • مدل های مختلف درب ضد سرقت ارزان
  • قیمت درب ضد سرقت ارزان
  • درب اتاق خواب (در اتاقی) چه ارتباطی با دکوراسیون منزل دارد

مبنای محاسبه قیمت درب ضد سرقت

همان طور که می دانید درب های امنیتی ترکیبی از چوب و فلز هستند.به همین منظور تعیین کننده قیمت درب در هر یک از شرکت های مختلف می تواند این دو عامل باشد.

به عنوان مثال اگر درب ضد سرقت در یک شرکت ایرانی با ساختار چهارچوب ورق 1 تا یک و رب میل، محصول خود را تولید کند، قیمت این درب در مقایسه با ورق چارچوب 2 میلی متری یقینا متفاوت خواهد بود. به همین منظور می توان گفت که مبنای محاسبه تمامی قیمت ها در بازار درب، بر اساس نوع متریال و کیفیت آن در ساختار داخلی و تا حد کمتری در متریال خارجی و نمای تمام شده کار خواهد بود.

از جمله مواردی که می تواند در درب ضد سرقت مورد اهمیت باشد، موضوعاتی از قبیل چارچوب، ورق زیرسازی، متریال کارشده در ساختار زیرسازی درب، نوع قفل، متریال کار شده در دماغه درب و مواردی از این قبیل، موضوعاتی هستند که می تواند در تعیین قیمت درب ضد سرقت ارزان و دیگر مدل های مختلف تاثیر بسزایی داشته باشد.

به عنوان مثال مجموعه دُرناب که در این محتوای متنی از اطلاعات این شرکت شناخته شده استفاده شده است، چارچوب، ورق زیرسازی با ضخامت 2 میلی متر بوده، در زیرسازی درب به صورت کامل فوم پلی یورتان تزریق می شود، تمامی قفل ها از نوع برند کاله ترکیه می باشد که قفل انتخابی مشتری محترم، در باکس آهنی با ضخامت ورق 2 میلی متری قرار می گیرد.

اما در ادامه محتوای قیمت در اتاقی و ضد سرقت ایرانی در سال 1401 بعد از معرفی مختصری از این مجموعه در قسمت بعدی در ارتباط با یکی از متداول ترین و مهم ترین سوالات خریداران هنگام خرید پرداخته ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

منظور از درب ضد سرقت ارزان چیست

همان طور که در قسمت قبلی نیز اشاره کردیم، منظور از دررب ارزان در شرکت های مختلف، تعبیر های متفاوتی را دارد، اما ملاک و میزان تمامی برند ها از نظر نامگذاری یکسان است.

عموما در بازار ایران، درب هایی که با ساختار ظاهری ساده و بدون طرح و مدل خاصی هستند را با این نام روانه بازار می کنند و قیمت درب ضد سرقت ارزان به مراتب از دیگر نام های موجود در بازار پایین تر است. اما علاوه بر زیرسازی ساده و روکش معمولی، زیرسازی و متریال کار شده در ساختار این درب ها نیز تماما از نوع ارزان و سطح معمول رو به پایین بازار می باشد.

به منظور آشنایی بیشتر با این متریال ها، یکی از محصولات بازار را که با این نام عرضه می شود را با یکدیگر مقایسه می کنیم:

درب ارزان سری X، ضخامت ورق چارچوب 0.9 میلی متر، زیرسازی درب از یونولیت، ورق کار شده در قسمت میانی با ضخامت 1 میلی متر و قفل ایرانی برند Y.

اما در عنوان بعدی مدل های مختلف این موضوع را مورد نقد و بررسی قرار داده ایم تا خریداران محترم بدون سردرگمی و دغدغه فکری بتوانند خرید خود را نهایی کنند.

مدل های مختلف درب ضد سرقت ارزان

مدل های مختلف این درب را می توان از نظر ظاهر و داخل به دو دسته مختلف دسته بندی کرد:

1-زیرسازی و روکش ضعیف

2-زیرسازی قوی و روکش ضعیف

در قسمت قبلی در ارتباط با دسته اول، توضیحاتی را ارائه کردیم، اما در این قسمت به بررسی مورد دوم می پردازیم.

این مورد را می توان با ذکر  یک مثال از تولیدات مجموعه دُرناب به صورت کامل مورد نقد و بررسی قرار داد:

ضخامت ورق چارچوب 2میلی متر، محافظ جای قفل با ورق آهن 2 میل، قفل کاله ترکیه، تزریق سرتاسری فوم پلی یورتان، دماغه آلومینیومی، قوطی های موجود در ساختار درب و دور لنگه با ضخامت ورق 2 میل و ورق سرتاسری با ضخامت یک و رب در ساختار داخلی و روکش PVC به عنوان روکش ارزان اما مقاوم، در نمای خارجی درب.

این موارد معرفی درب ضد سرقت سری اکونومی یا اقتصادی این مجموعه هستند که بررسی قیمت درب ضد سرقت ارزان در ارتباط با مورد اول و دوم در قسمت بعدی مورد بررسی قرار گرفته است.

قیمت درب ضد سرقت ارزان

قیمت درب ضد سرقت ارزان بر اساس دو مورد بالا که هر کدام را به صورت جداگانه مورد نقد و بررسی قرار دادیم، یکی از مواردی است که برای تمامی مشتریان و خریداران مختلف، مورد سوال و بحث است.

موضوعی که کاملا مشخص است آن است که تمامی درب هایی که از تیپ اول یعنی ساختار داخلی و روکش ضعیف پیروی می کنند، در دسته بندی قیمت درب ضد سرقت ارزان معمولی قرار می گیرند.

از آن جهت که این محتوای متنی ممکن است در زمان های آینده به دست شما رسیده باشد از بیان قیمت معذوریم اما با ذکر یک مثال، رنج قیمت درب ضد سرقت ارزان سری اول را بیان می کنیم.

در زمان فعلی قیمت هر گرم طلای 18 عیار، 000/440/1 تومان می باشد و قیمت درب ضد سرقت ارزان از سری اول عددی در حدود 5/1 عدد هر گرم طلا می باشد.

اما در ارتباط با سری دوم که موضوعی بسیار مهم و حساس است نمی توان هیچ نسبت و تناسبی را بیان کرد، دلیل این موضوع نیز از آن جهت است که زیرسازی قوی برای هر یک از شرکت های موجود در بازار کاملا متفاوت می باشد اما قیمت درب ضد سرقت ارزان نسبت به نمونه اول چیزی در حدود 2 برابر می باشد.

اما مبحث بعدی که در محتوای قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و اتاق خواب سال 1401 مورد نقد و بررسی قرار داده ایم، ابعاد مختلف درب اتاق خواب است.

درب اتاق خواب چه ارتباطی با دکوراسیون منزل دارد

پاسخ این سوال بسیار واضح و مشخص است که درب اتاق خواب ارتباط مستقیمی را با دکوراسیون منزل دارد. اما این ارتباط علاوه بر جلوه‌ی خاص و منحصر به فردی که به منزل شما منتقل می کند سبب ایجاد یک هارمونی متناسب با درب ورودی منزل و آپارتمان شما نیز خواهد شد. اما درب اتاق خواب بر خلاف تصور اکثر مشتریان که گمان می کنند این درب ها از نظر طرح و مدل دارای تنوع محدودی هستند، درب داخلی و اتاقی می تواند بر اساس طرح و مدل انتخابی مشتری طراحی و تولید شود که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

از جمله روکش هایی که می تواند در درب اتاق خواب مورد استفاده قرار گیرد روکش های PVC، رنگ پوششی پلی یورتان، راش، بلوط و گردو می باشد که هر یک از این متریال ها قابلیت اجرا بر روی درب های داخلی را دارد.

اما در ارتباط با طرح و مدل نیز این موضوع در شرکت ها و تولید کنندگان مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال مجوعه دُرناب به عنوان تولید کننده درب اتاق خواب، توانایی تولید و اجرای انواع طرح ها و مدل هایی که مشتریان محترم در سرتاسر اینترنت و فضای مجازی دیده باشند را دارد. به همین منظور طراحان داخلی و مشتریان محترم می توانند طراحی درب اتاق خواب خود را به صورت کاملا سفارشی انجام دهند. در پایان محتوای قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و اتاق خواب سال 1401 از شما خوانندگان محترم سپاس گذاریم که تا پایان این محتوا همراه ما بودید.

دکمه بازگشت به بالا