علمی و پزشکیمطالب برتر

روش تمیزکردن تشک خوشخواب

تمیز کردن تشک خوشخواب یکی از چالش هایی می باشد که اغلب خانواده ها با آن روبرو هستند. لکه خون یکی از مواردی می باشد که باعث کثیف شدن خوشخواب و تشک شما می شود. از آنجا که نمی توان خوشخواب ها را به راحتی شست و آبکشی نمود لذا تمیز کردن این لکه ها بسیار دشوار خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از کالای خواب رویان، در همین راستا می توانید با روش های کارآمد برای شستن و تمیز کردن تشک خوشخواب آشنا شوید.

از بین بردن لکه زرد روی تشک تخت | تميز كردن تشك تخت با جوش شيرين و سرکه

روش‌های کاربردی برای تمیزکردن تشک خوشخواب از لکه خون:

اگر اقدام به خرید اینترنتی تشک خوشخواب نمودید سعی کنید از نمایندگی تشک خوشخواب خرید تشک خوشخواب خود را انجام دهید. اگر پس از مدتی روی آن لکه خون ایجاد شد اما نمی دانید چگونه آن را تمیز نمایید، لازم است تا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. تمیز کردن تشک خوشخواب از لکه خون کار دشواری نمی باشد. اما نیاز به دانستن نکات مهمی دارد. ترفندهای کاربردی در زیر بیان شده‌اند که می‌توانید از آنها استفاده کنید:

استفاده از جوش شیرین:

یکی از روش های کاربردی که برای تمیز کردن تشک خوشخواب از لکه خون توصیه می شود، بکار گیری جوش شیرین می باشد. از این روش می توان هم برای لکه های تازه و هم برای لکه‌های کهنه استفاده نمود. اگر لکه مد نظر تازه است، لازم است تا کمی جوش شیرین را در محل کثیفی ریخته و اجازه دهید تا به مدت 30 دقیقه باقی بماند. در نهایت می توانید به کمک یک دستمال نرم آن را تمیز نمایید. اما اگر لکه شما قدیمی است، لازم است تا ابتدا جوش شیرین و آب را با هم مخلوط نمایید تا کمی حالت خمیری به خود بگیرید. سپس آن را بر محل کثیفی قرار داده و اجازه دهید تا 30 دقیقه باقی بماند. در این شرایط می توان انتظار داشت که لکه به خوبی حذف گردد.

استفاده از آب سرد:

این مورد برای تمیز کردن تشک خوشخواب از لکه خون بسیار کاربردی است. شما می توانید به راحتی مقداری آب سرد را بر محل کثیفی ریخته و اجازه  دهید تا چند دقیقه بگذرد. در نهایت قادر خواهید بود آن را به کمک یک دستمال نخی تمیز کنید.

استفاده از نمک، نشاسته ذرت و هیدروژن پراکسید:

برای تمیز کردن تشک خوشخواب می توانید از محلول بالا استفاده نمایید که یک سفیدکننده عالی محسوب می شود. آب اکسیژنه در خشکشویی ها نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. موارد بالا را باید با یکدیگر مخلوط نمایید تا یک خمیر ایجاد شود. سپس آن را روی محل کثیفی به مدت 30 دقیقه قرار دهید. زمانی که این محلول خشک شد، می توانید آن را تمیز نمایید. در این وضعیت مشاهده می نمایید که محل لکه و کثیفی به صورت کامل تمیز شده است.

استفاده از سرکه و جوش شیرین:

برای تمیز کردن تشک خوشخواب می توانید از مخلوط سرکه و جوش شیرین نیز استفاده نمایید. این مورد را باید 20 تا 30 دقیقه روی محل کثیفی قرار دهید. پس از اینکه مخلوط خمیری خشک شد، آن را با یک دستمال نرم تمیز نمایید.

خرید اینترنتی تشک خوشخواب از مجموعه تشک کالای خواب رویان:

شرکت خوشخواب یکی از شرکت های خوشنامی است که انواع تشک‌های مورد نیاز افراد را تولید می نماید. تشک های تولید شده توسط این برند از بهترین اجناس و مواد خام تهیه شده اند. در حال حاضر در لیست فروش این مجموعه می توانید از تشک های طبی، فنری، خوشخواب و … را مشاهده نمایید. چنانچه نیاز به تشک یکنفره یا دو نفره دارید، نمایندگی تشک خوشخواب می تواند بهترین مشاوره را عرضه دارد.

با مراجعه به سایت نمایندگی تشک خوشخواب به آدرس https://royankhab.com/ شما می توانید لیست قیمت تشک های خوشخواب و همچنین تصویر و ویژگی های آنان را مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید که اگر جزو خریداران تهرانی باشید، ارسال به صورت کاملا رایگان انجام می شود. اما برای خریداران شهرستانی ارسال توسط باربری صورت گرفته و هزینه جداگانه ای دارد.

خرید از نمایندگی تشک خوشخواب:

اگر قصد خرید از نمایندگی تشک خوشخواب را دارید قطعا این سوال برایتان مطرح می شود که چگونه از اصل و اورجینال بودن تشک اطمینان حاصل کنیم؟ باید در نظر داشته باشید که تمام تشک های شرکت خوشخواب دارای بسته بندی های شرکتی هستند. روی این بسته بندی ها از لوگو و نام شرکت مذکور استفاده شده است. همچنین باید در نظر داشته باشید که در داخل تمام بسته بندی ها کارت گارانتی وجود دارد و در بخش کناری تشک ها نیز می توان نام محصول را مشاهده نمود.

سایت تشک خوشخواب، کاملا بروز بوده و قیمت هایی که در آن درج می شوند، صحیح هستند. اما در نظر داشته باشید که قیمت های درج شده در سایت به نسبت ارزان تر از فروشگاه های متفرقه می باشد. زیرا این شرکت بنای فعالیت خود را بر فروش بالا و مبنی بر دریافت سود کم قرار داده است. تمام تشک های ارائه شده خوشخواب دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند.

برای خرید از نمایندگی تشک خوشخواب می‌توانید با شماره های 09124153589 و 02177443224  تماس برقرار کنید.

دکمه بازگشت به بالا