اجتماعیمطالب برتر

خدمات خشکشویی در منزل با دستگاه و مواد نانو

شستشوی مبل با دستگاه در منزل به صورت تخصصی و با ضمانت اراپه می شود. این خدمات به صورت تخصصی و با ضمانت توسط استادکار ها انجام می شود. بهترین و با کیفیت ترین خدمات با ارزان ترین قیمت خدمات مبل شویی انجام می شود. شستشوی مبل با دستگاه و مواد شوینده نانو در منزل ارائه می شود. اگر در تهران یا کرج هستید می توانید از مبل شویی در منزل شرکا قالیشویی همسایه خدمات با کیفیت دریافت نمایید.

ما در این حرفه کلیه سرویس کار های خود را آموزش داده ایم و همه آنها آماده ارائه خدمات تخصصی به همشهریان و همسایه ها می باشند. خدمات دیگری مانند شستشوی موکت، خوشخواب و فرش را نیز در محل و منزل مشتری انجام می دهیم. کلیه خدمات با ضمانت و به صورت تخصصی ارائه می شود. مبل های خود را به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید.

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل با دستگاه

مبل یکی از اجزای مهم دکوراسیون داخلی منزل است که استفاده روزانه زیادی دارد. بنابراین، نگهداری و تمیزکاری مناسب آن بسیار حائز اهمیت است. یکی از راه‌های تمیزکاری عمیق مبل، استفاده از دستگاه‌های شوینده مخصوص مبل می‌باشد. در این مقاله، نکات مهمی در مورد نحوه شستشوی صحیح مبل با استفاده از دستگاه شوینده آورده شده است.

ابتدا باید بررسی کرد که آیا پارچه مبل امکان شستشو با دستگاه را دارد یا خیر. بدین منظور باید برچسب روی مبل مطالعه شود تا مشخص شود آیا قابلیت شستشوی ماشینی دارد یا فقط قابل تمیزکاری خشک می‌باشد. در صورتی که امکان شستشوی ماشینی وجود داشت، مرحله بعد انتخاب مناسب‌ترین دمای آب است. دمای آب نباید خیلی گرم باشد و بهتر است از آب ملایم یا سرد استفاده شود.

همچنین، انتخاب صحیح مواد شوینده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به هیچ عنوان نباید از مواد شوینده معمولی خانگی برای شستشوی مبل استفاده کرد. مواد شوینده خاص مبل‌شویی وجود دارد که ضمن پاکسازی عمیق، به پارچه صدمه نمی‌زند. پس از اتمام مرحله شستشو، باید از حالت خشک‌کن ماشین استفاده شود تا مبل کاملاً خشک گردد. البته ممکن است نیاز به خشک‌کردن دستی با حوله نیز باشد.

پس از شستشوی مبل با ماشین، توصیه می‌شود آن را به مدت چند ساعت در معرض هوا و نور خورشید قرار داد تا کاملاً خشک شود. رعایت تمامی این نکات باعث می‌شود مبل به صورت عمیق و بهداشتی تمیز شود و عمر مفید آن نیز افزایش یابد. در مجموع، شستشوی منظم و درست مبل با دستگاه مخصوص، یکی از بهترین روش‌ها برای حفظ بهداشت و زیبایی آن به‌شمار می‌رود.

موکت شویی در محل

دلایل استفاده نکردن مواد شوینده مبل  برای سطوح

با توجه به اینکه مواد شوینده مخصوص مبل، فرمولاسیون ویژه‌ای برای پارچه و رنگ مبل دارند، توصیه نمی‌شود از این مواد برای سطوح و اجزای دیگر خانه استفاده کرد.

دلایل اصلی عدم توصیه استفاده از این مواد شوینده به شرح زیر است:

-این مواد شوینده pH خاصی دارند که ممکن است برای سایر سطوح مناسب نباشد و باعث آسیب به آنها شود.

-غلظت و ترکیبات این مواد برای پارچه مبل طراحی شده است و ممکن است برای شستشوی کف، دیوار و وسایل دیگر مناسب نباشد.

-این محصولات اغلب گران‌قیمت هستند و استفاده از آنها برای سایر کاربردها صرفه اقتصادی ندارد.

-مواد شوینده تخصصی دیگری برای هر کدام از سطوح منزل وجود دارد که استفاده از آنها مناسب‌تر است.

بهتر است برای تمیزکاری و نگهداری هر قسمت از منزل، از محصولات تخصصی و استاندارد همان سطح استفاده شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

موکت شویی در منزل با دستگاه

برای موکت شویی در منزل با دستگاه با تماس با قالیشویی همسایه موکت های خود را تمیز تحویل بگیرید. موکت شویی در محل با دستگاه و شامپوی خارجی  با بهترین متخصص ها در محل انجام می گیرد. شستشوي انواع موكت هاي چسبيده و باز در محل با دستگاه و بهترين و مرغوب ترين مواد شوينده تضميني در محل انجام مي شود، نگران لكه هاي سياه موكت خود نباشيد ما براي آن سياهي هاي بغل ديوار نيز راه چاره داريم، با شستشوي موكت هاي خود توسط مبل شويي و موكت شويي همسايه آسوده و راحت باشيد. کلیه خدمات ما با دستگاه و با ضمانت می باشد.

شسشتوی موکت در محل با دستگاه از خدمات خشکشویی در منزل قالیشویی همسایه می باشد. برای شستن موکت های خود در محل با نزدیک ترین شعبه ما در محدوده خود تماس بگیرید. کلیه خدمات خشکشویی موکت در آپارتمان با دستگاه انجام می شود. و از بهترین نوع مواد شوینده برای شستشو و لکه برداری استفاده می کنیم. دستگاه موکت شور به قدری کوچک و سبک می باشد که می توان حتی راه پله هایی که موکت چسبی دارند را شستشو داد. موکت شویی یکی از تخصصی ترین خدمات ما می باشد. این خدمات نیز جزو خدمات اصلی شرکت ما می باشد. بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید.

مراحل شستشوی موکت در منزل

برای شستشوی موکت در محل با قالیشویی ها و موکت شویی های مجاز تماس بگیرید. و برای شستشوی موکت شما متخصص های ما با دستگاه و بهترین شامپو و مواد شوینده در منزل با دستگاه های مکانیزه و صنعتی بدون آنکه به موکت آسیب وارد کنند. این موکت ها توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص انجام می شود. ما کلیه موکت ها و از هر نوع و جنسی که باشد را به صورت تخصصی شستشو می کنیم. ما در چهار مرحله موکت را به صورت تخصصی و با ضمانت شستشو می دهیم و مراحل آن را به صورت شفاف شرح می دهیم.

مرحله اول :

همشهریان عزیز در تهران برای شستشوی موکت های خود در محل نیاز به یک شرکت متخصص در زمینه شستشوی موکت دارند. برای انتخاب آن در سایت ها و تبلیغات بروشور و ماه نامه ها می گردند. شما باید شرکت هایی را انتخاب کنید که در شستشوی موکت در منزل آموزش دیده باشند و در کار خود متخصص باشند. و هنگامی که با شرکت قالیشویی همسایه تماس گرفتید و ما متخصص های موکت شویی را برای انجام خدمات خشکشویی به محل اعزام می کنیم. متخصص ها موکت را کامل بررسی می کنند و دستگاه ها را برای شستشوی موکت آماده می کنند.

مرحله دوم :

متخصص های موکت شویی در محل با دستگاه موکت را از بالا به پایین کامل با دستگاه موکت شور یا دریل فرچه ای شستشو می دهند. اگر قسمت هایی از موکت خیلی کثیف و یا سیاه باشد آن قسمت ها را دو یا سه بار شستشو می دهند تا کامل تمیز شود. کسانی که برای خدمات شستشوی موکت در منزل اعزام می شوند هم با تجربه هستند.

مرحله سوم :

در مرحله سوم متخصص ها موکت را با دقت کامل دو باره بررسی می کنند. اگر موکت یا قسمتی از آن در اثر سیاه بودن زیاد و یا لکه ای خاص بر روی آن باشد، به کمک مواد های لکه بر نانو پاکر و نانو سان این لکه ها را از بین می برند.

مرحله چهارم :

در مرحله چهارم که مرحله پایانی نیز می باشد. متخصص های موکت شور ما برای خشک کردن و برداشتن آب و کف روی موکت ها از دستگاه استفاده می کنند. این دستگاه ها دارای دو یا سه موتور پر قدرت می باشند. این مکنده ها به راحتی و در کمترین زمان آب و مواد شوینده استفاده شده را جمع می کند. خوبی شستشو با دستگاه این است که مشتریان عزیز می توانند بعد از سه ساعت از موکت های خود استفاده نمایند. برای شستشوی کلیه موکت ها در تهران و کرج با موکت شویی های مجاز و معتبر تماس بگیرید.

فرش شویی در محل

فرش شویی در منزل با دستگاه

شستشوی فرش در منزل با دستگاه های پیش رفته و مدرن و با مواد شوینده نانو و تگزاپون می باشد. با این خدمات و شستشو با قیمت ارزان و در عین حال تخصصی می باشد. شستشوی فرش در منزل با دستگاه مزیت های زیادی نسبت به ارسال فرش به مراکز قالیشویی دارد. به دلیل راحت بودن و ارزان بودن آن بیشتر مورد توجه مشتریان و همشهریان می باشد. دستگاه های فرش شویی در منزل خیلی کار شستشو را در منزل راحت تر کرده است. با خاصیت شستشو با دستگاه و استفاده از مواد شوینده نانو در محل و خانه همیشه فرش هایی عاری از هر گونه آلودگی و کثیفی داشته باشید.

امروزه وجود دستگاه های پیش رفته که برای شستشوی انواع فرش ها در منزل استفاده می شود. این امکان را فراهم کرده که با در دست داشتن مواد های شوینده و استاندارد می توان فرش را در منزل شستشو داد. این دستگاه با مواد شوینده نانو و با قابلیت برداشتن لکه های سرسخت و مشغله کاری همشهریان می توان به راحتی فرش را نیز شستشو داد. چون شستشوی فرش در قالیشویی و جا به جای فرش ها وقت زیادی می خواهد و این کار هزینه ای زیادی نیز لازم داشت. می توانید برای شستشوی فرش های خود در منزل از ما خدمات با کیفیت بخواهید.

این نوع شستشو برای همه فرش های ماشینی، دستی، اعلا، ابریشم، گل ابریشم و آنتیک می باشد. هر نوع فرش در منزل دارید ایرانی یا خارجی، دستی یا ماشینی را به متخصص های ما بسپارید تا شستشو دهند. این نوشته ها برگرفته از مقالات قالیشویی همسایه می باشد. کلیه خدمات به صورت تضمینی تخصصی ارائه می شود.

دکمه بازگشت به بالا