دارالترجمه رسمی در تورنتو و ترجمه رسمی در ونکوور

فرصت‎های تحصیلی و شغلی موجود در کشور کانادا باعث شده که مهاجرت به این کشور تبدیل به هدف اصلی و آرزوی بسیاری از ایرانی‎ها شود. هرساله تعداد زیادی از شهروندان ایران برای مهاجرت و گرفتن ویزای این کشور تلاش می‎کنند. برای ترجمه مدارک خود به زبان انگلیسی به دارالترجمه رسمی در تورنتو کانادا نیاز خواهید داشت و به همین دلیل در این مطلب قصد داریم، به بیان جزئیات درباره‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل در کانادا و ترجمه رسمی مدارک بپردازیم.

ترجمه پاسپورت تورنتو | ترجمه رسمی کانادا

ترجمه رسمی مدارک برای مهاجرت به کانادا

زندگی در کشورهای توسعه یافته از لحاظ موقعیت شغلی و کیفیت زندگی، سطح بالاتری دارند. کانادا برای ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز، بورسیه ها و کمک هزینه هایی دارد که به جذب بیشتر مهاجرین کمک می‌کند. برای مهاجرت نیاز به ترجمه رسمی مدارک و ارسال آن به سفارت وجود دارد که دانستن این فرآیند باعث راحت‎تر شدن مسیر خواهد شد.

هر کشوری از جمله کانادا، فرآیند واجد شرایط بودن و احراز هویت شما را از طریق ترجمه رسمی مدارک بررسی می‌کند. ترجمه ی مدارک ارتباطی به هدف مهاجرت ندارد و در مهاجرت های تحصیلی و کاری از جمله کارهای الزامی است که قبل از مهاجرت باید انجام دهید.

بعضی از مدارک قبل از مهاجرت باید به سفارت ارائه شوند و به همین خاطر لازم است که در کشور مبدا و شهر محل زندگی خودتان ترجمه شوند. اما در فرآیند مهاجرت ممکن است به ترجمه رسمی مدرکی احتیاج پیدا کنید که در این شرایط باید شناخت کافی نسبت به دارالترجمه های رسمی مختلف در شهرهای کانادا مثل تورنتو یا ونکوور داشته باشید.

برخی از افراد فکر می‎کنند که بعد از دریافت اقامت دائمی کشور کانادا و اخذ شهروندی، دیگر نیازی به ترجمه رسمی مدارک فارسی وجود ندارد، اما این باور و تفکر غلطی است. دوتابعیتی بودن شما باعث می‎شود که در طول زندگی خود در کانادا برای ترجمه مدارک تغییریافته‌ی خود از خدمات دارالترجمه کمک بگیرید. به عنوان نمونه ممکن است شناسنامه، سند ازدواج یا صفحات پاسپورت ایرانی دارای مهر دچار تغییر شوند. پس استفاده از دارالترجمه تبدیل به فاکتوری ضرری برای زندگی مهاجرین ایرانی در کانادا است.

شرایط مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است و هرکسی بسته به شرایط و سابقه‌ی خود باید متناسب‎ترین روش را انتخاب کند. هر کدام از راه های مهاجرت، مسیر و مراحل مختلفی دارند و فاکتورهای متعددی روی آنها تاثیر گذارند. شما باید بر اساس سن، سابقه تحصیلی، سوابق کاری، میزان سرمایه و سطح زبان انگلیسی بهترین روش مهاجرت را انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا با سرمایه‌گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کمی با روش‎های دیگر مهاجرتی تفاوت دارد. برای مثال می‎توانید با کارآفرینی در این کشور، اقامت دائم بگیرید. برای دریافت ویزای کاری از طریق سرمایه گذاری لازم است که حداقل امتیاز لازم را کسب کنید. این امتیاز بر اساس عوامل مختلفی مثل سابقه کاری، سن، سطح زبان انگلیسی، سابقه مدیریتی و تمکن مالی شما محاسبه خواهد شد.

اگر امتیاز محاسبه شده از حدی بیشتر شود، اجازه اجرای 2 ساله طرح کارآفرینی به شما داده می‌شود. اگر کارآفرینی شما در پایان 2 سال به نتایج مثبتی رسیده باشد، از طریق اداره مهاجرت کانادا و با پیگیری، ویزای کاری به اقامت دائم تغییر پیدا می‎کند.

برای فراهم کردن پیش نیازهای کارآفرینی در کانادا باید تمامی مدارک را آماده کنید و با کمک یک دارالترجمه معتبر مثل دارالترجمه شهر، مدارک و تاییدیه های لازم را برای ارائه به سفارت داشته باشید. در واقع با ترجمه رسمی مدارک مربوطه و تحویل دادن آن به سفارت، به اداره مهاجرت و افسران آن ثابت می‎شود که شما در ایران هم سابقه کاری مرتبط کارآفرینی داشته اید و اطمینان سفارت را دریافت خواهید کرد.

مهاجرت به کانادا با تولد فرزند

اگر پدر و مادری که تابعیت کشور کانادا را داشته باشند، صاحب فرزند شوند، به کودک هم اقامت دائم کانادا داده می‎شود. بعضی از کشورها قانونی دارند که هر کودکی در خاک آن کشور متولد شود، می‌تواند اقامت دائم و پاسپورت آن کشور را دریافت کند و در این حالت الزامی برای پاسپورت داشتن والدین وجود ندارد.

 کشورهای کانادا و آمریکا از نوع دوم هستند و به همین دلیل خیلی از ایرانی‏‎ها تلاش می‎کنند تا فرزندان خود را در آنجا به دنیا بیاورند. البته در این حالت پاسپورت کانادایی فقط به فرزند تازه متولد شده داده می‎شود و پدر و مادر تابعیت دریافت نمی‏کنند.

ترجمه پاسپورت تورنتو | ترجمه رسمی کانادا

مهاجرت به کانادا با ازدواج

ازدواج با فرد کانادایی یا دارای پاسپورت این کشور، از دیگر راه هایی است که می‎توان اقامت دائم کانادا را دریافت کرد. این روش قوانین مخصوص به خود را دارد و به همین خاطر بهتر است که با مشورت وکلای مهاجرتی برای دریافت اقامت تلاش کنید.

همسر شما باید تمکن لازم برای اداره ی زندگی مشترک را داشته باشد و هر دوی شما باید از سن 18 سالگی عبور کنید. در این شرایط باید اثبات شود که این ازدواج رسمی و قانونی است و ازدواج های صوری برای دریافت اقامت جرم به حساب می‎آید. افرادی که برای دریافت پاسپورت کانادایی، ازدواج فرمالیته می‎کنند به زندان می‎روند و دیگر حق وارد شدن به خاک کانادا را نخواهند داشت.

هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کانادا

هزینه زندگی در کانادا تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل سبک زندگی، شهر و کار شما است. تعداد افراد خانواده یکی از مهم‎ترین عوامل در مشخص شدن حدود هزینه های زندگی شما می‎باشد. زندگی در بعضی شهرهای کانادا در مقایسه با بقیه مناطق پرهزینه و گران‎تر است.

 تورنتو و ونکوور دو شهر پرطرفدار و معروف کانادا هستند که هزینه زندگی در آنها نسبتا بالا است. اما این شهرها امکانات و خدمات بیشتری نسبت به شهرهای دیگر دارند. برای مثال اگر یکی از مدارک شما مثل شناسنامه یا سند مهاجرت دچار تغییراتی شود، می‎توانید از خدمات ترجمه رسمی در ونکوور کانادا کمک بگیرید. بر اساس سایت‎های مختلف مهاجرتی، برای یک سال زندگی در کانادا حدودا به 2500 تا 3000 دلار نیاز دارید.

ترجمه پاسپورت تورنتو | ترجمه رسمی کانادا

شرایط اخذ شهروندی کانادا

مهاجرت به کانادا بسته به سابقه و پرونده افراد برای هر فردی به صورت متفاوت انجام می‎شود. بعد از دریافت ویزا و مستقر شدن در کانادا و با گذشت 3 سال می‎توانید درخواست اقامت دائم برای این کشور را ثبت کنید. در صورتی که در بازه زمانی 5 سال هیچ جرم و جنایتی انجام نداده باشید و مطابق قوانین کانادا سوپیشینه خاصی وجود نداشته باشد، می‎توانید برای گرفتن پاسپورت کانادایی درخواست دهید.

در روش های مهاجرت به وسیله اکسپرس اینتری از همان ابتدای ورود، اقامت دائمی کانادا را خواهید داشت. در مهاجرت های تحصیلی باید تا پایان تحصیلات و فارغ التحصیلی منتظر بمانید و بعد از آن با گرفتن ویزای کاری در کشور کانادا اقامت داشته باشید.

در صورتی که در خارج از ایران اقامت دارید و نیاز به ترجمه رسمی یکی از مدارک پیدا کردید، باید بدانید که لازم است مدرک شما توسط مترجم رسمی ایران ترجمه شود. دارالترجمه رسمی شهر شماره 621 که بهترین دارالترجمه رسمی تهران است، آمادگی خدمت رسانی به شما مهاجرین عزیز را دارد. این دارالترجمه در شهرهای ونکوور و تورنتو دارای دفاتر مخصوص است و می‎توانید با مراجعه به آنها، نگرانی بابت ترجمه مدارک تغییریافته ی خود نداشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا