اقتصادیمطالب برتر

پرشین سنگ عرضه کننده مستقیم سنگ تروارتن نما

پرشین سنگ بزرگترین عرضه کننده مستقیم سنگ تروارتن طرق در ایران می‌باشد. مراحل خرید سنگ می‌تواند امری زمان و هزینه بر باشد. اما اینجاییم تا راهنمایی در زمینه خرید سنگ تراورتن طرق ارائه دهیم. در خرید سنگ مشخص کردن مکان و محل استفاده و نصب سنگ اولین گام انتخاب سنگ محسوب می شود. این موضوع که سنگ را برای کف‌پوش، دیوارهای خانه، پله‌ها یا دیگر بخش‌های داخلی و خارجی منزل خود می خواهد در انتخاب سنگ تاثیر زیادی خواهد داشت. تعیین استفاده نهایی از سنگ تروارتن، به خریدار کمک می‌کند تا بهترین نوع سنگ را انتخاب نماید.

 پرشین سنگ

تولید و عرضه سنگ نمای رومی

تولید و عرضه مستقیم تراورتن نما بدین معناست که سنگ تراورتن تارگ مستقیماً از معدن اصفهان استخراج و توسط هلدینگ پرشین سنگ بدون واسطه توزیع می شود.

این روش تولید و عرضه به مشتریان برای کاهش هزینه ها و بهبود دسترسی کاربران؛ به معماران، سازندگان عمومی توصیه می شود سنگ تراورتن را با ارزان ترین قیمت پوشش دهند. با روش مستقیم تولید و عرضه سنگ تراورتن معروف ترین معدن تراورتن طرق محمدی راد. سنگ های استخراج شده به کارخانه های سنگ اصفهان منتقل می شوند و در آنجا سنگ ها با استفاده از تجهیزات و فرآیندهای مناسب به اشکال مختلف عمدتاً کاشی، فرش و … برش داده می شوند.

معرفی سنگ تراورتن طرق

سنگ تراورتن طرق از سنگ های نمای رومی مرغوب و پرکاربرد است که در معدن نطنز اصفهان استخراج و در کارخانه فرآوری شده است. یکی از بهترین سنگ ها برای پروژه های لوکس و عظیم است که قیمت متوسطی دارد. اغلب در ابعاد 40 طول و همچنین کاشی و اسلب پردازش می شود. دارای دو سطح موج دار و مواج و دارای طیف رنگی از کرم روشن، عسلی تا شکلاتی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید سنگ تراورتن از پرشین سنگ می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

مزایای خرید مستقیم سنگ تراورتن طرق از کارخانه

عرضه مستقیم سنگ تراورتن برای مشتریان سود زیادی خواهد داشت. اولین و مهمترین نکته این است که با حذف واسطه ها هزینه تهیه سنگ به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و سنگ تراورتن با بهترین قیمت به دست مشتری می رسد. یکی دیگر از مزایای خرید مستقیم سنگ از پرشین سنگ، صرفه جویی در زمان است. که یکی از ویژگی های مهم این فرآیند خرید است. زیرا مشتریان می توانند سنگ تراورتن مورد نیاز خود را بدون انتظار طولانی بیابند و علاوه بر همه اینها خرید مستقیم سنگ تراورتن از کارخانه تضمین کننده کیفیت محصول نهایی است که به دست کاربران و کارگران ساختمانی می رسد.

زیرا در پرشین سنگ کیفیت سنگ تراورتن طرق از نظر استخراج، برش و حمل و نقل مستقیماً توسط کارشناسان مجرب نظارت و کنترل می شود. بدین ترتیب مشتریان می توانند از کیفیت سنگ خریداری شده و انطباق صحیح سنگ متناسب با نیاز پروژه خود مطمئن شوند. تولید و عرضه مستقیم سنگ تراورتن می تواند به عنوان راهکاری با کیفیت اقتصادی و بهبود دسترسی مستقیم و پایدار مشتریان به خرید سنگ نما و انواع سنگ ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. همه این مزیت ها نشان می دهد که اصفهان سنگ با این طرح و روش تولید و تحویل این سنگ گام مثبتی در جهت بهبود و توسعه صنعت سنگ برداشته است که گام مهمی محسوب می شود.

 پرشین سنگ پیشرو در صنعت سنگ

نکات مهم خرید تروارتن ارزان از اصفهان

اصفهان یکی از شهرهایی است که به تولید و صادرات سنگ تراورتن معروف است. از سوی دیگر مجموعه پرشین سنگ با بیش از 10 سال سابقه در صنعت سنگ یکی از مراکز معتبر در زمینه سنگ تراورتن ارزان به شمار می رود. افراد زیادی برای خرید انواع سنگ های ساختمانی به اصفهان سفر می کنند. اگرچه هلدینگ پرشین سنگ دارای بزرگترین نمایشگاه سنگ اصفهان واقع شهرک صنعتی محمود آباد است. که می توانید به صورت حضوری از آن بازدید کنید. سنگ تراورتن در اصفهان را می توانید ارزان تنها با وارد شدن به سایت www.persiansang.com خریداری کنید که می تواند یکی از بهترین و استثنایی ترین موارد خرید اینترنتی سنگ باشد.

اگر به دنبال سنگ تراورتن مرغوب و ارزان هستید، پرشین سنگ یکی از بزرگترین و مهم ترین مجموعه هایی است که می توانید انواع تراورتن سفید، تراورتن کرم و شفاف، تراورتن شکلاتی و انواع تراورتن را خریداری کنید.

قیمت سنگ تراورتن طرق

یکی از ویژگی های سنگ تراورتن قیمت مناسب آن، مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر سنگ های تراورتن و از طرفی به عنوان سنگ لوکس نما استفاده می شود. در نهایت ساختمانی با نمای رومی کلاسیک، مقرون به صرفه و با طول عمر بالا خواهید داشت.

سنگ تراورتن طرق قیمت مناسب از کجا خریداری نماییم.

از ابتدای این مقاله سعی کردیم شما را با ویژگی های سنگ تراورتن و اقتصادی بودن این نمای زیبا آشنا کنیم. و در خرید سنگ نما تراورتن این نکته مهم است که می توانید انواع تراورتن را به صورت حضوری و غیر حضوری با بهترین قیمت خریداری کنید.توصیه ما برای شماست که می خواهید یک روسازی خوب، زیبا و مقرون به صرفه برای پروژه خود پیدا کنید. به سایت پرشین سنگ مراجعه کنید. سنگ رومی مورد نظر را مستقیما از کارخانه با کمترین قیمت سفارش دهید. امکان ارسال و حمل سنگ از مبدا اصفهان به تمام نقاط کشور وجود دارد و این امتیاز با توجه به سهولت و امکان خرید سنگ از کارخانه برای همه داده می شود.

دکمه بازگشت به بالا