اجاره ویلا اطراف تهران و شروع سفری خاطره انگیز با ایران آهانا

دیدن های اطراف  تهران که دوست خواهید داشت، یکی از لذت بخش ترین قسمت های زندگی، ماجراجویی در سفر است. بسیاری از مردم دوست دارند همیشه سفر کنند. با این حال، محدودیت زمانی این اجازه را نمی دهد.

این افراد می توانند سفرهای یک روزه و آخر هفته را به برنامه خود اضافه کنند. این روزها سفرهای آخر هفته به تهران و بازدید از پارک ها و استراحتگاه ها رو به افزایش است. شما میتوانید برای اجاره ویلا اطرف تهران از سایت های معتبری همچون ایران آهانا، جاجیگا، شب، جاباما، و هموسا ویلاهای مورد نظرتون با کمترین هزینه رزرو کنید و سفر ماجراجویانه خودتون رو شروع کنید.

اجاره سالیانه ویلا اطراف تهران | اجاره کلبه اطراف تهران

از این رو در این مقاله به معرفی برخی از بهترین مکان ها برای یک سفر به تهران می پردازیم. لازم به ذکر است که بسیاری از جاذبه های گردشگری و تفریحی اطراف تهران کمتر از یک ساعت با کرج فاصله دارند، بنابراین می توان گفت برخی از این جاذبه ها منحصر به کرج هستند.بازدید از این مکان ها را می توانید در سفر یک روزه به تهران قرار دهید. از جمله این مکان ها می توان آن را روستای سنقر آباد یا شهرستانک و یا روستای برغان و آدران نامید.

سنقر آباد روستایی زیبا در 20 کیلومتری غرب کرج است و 50 کیلومتری غرب تهران این شهر هوای خنک و بسیار تمیزی دارد.

درختان زیادی در این روستای شگفت انگیز روییده اند که بر زیبایی و لطافت فضای آن می افزاید. این روستا علاوه بر آب و هوای خوب، جاذبه های تاریخی نیز دارد. امامزاده بی بی سکینه یکی از جاذبه های تاریخی و گردشگری روستای سنقرآباد است.

این امامزاده تداعی کننده معماری دوره صفویه است اما در سالهای اخیر مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. آب و هوای بسیار مطبوع این منطقه باعث شده تا ویلاهای زیادی در این منطقه ساخته شود. پس با اجاره ویلا اطراف تهران می توانید از مناطق مورد نظر خود دیدن کنید.

اجاره سالیانه ویلا اطراف تهران | اجاره کلبه اطراف تهران

روستای زیبای شهرستانک از توابع آسارای کرج

شهرستانک نام روستایی است در نزدیکی تهران، واقع در آسارای کرج. اگر می خواهید از آب و هوای خوب و آب و هوای مطبوع بهره ببرید، بازدید از این روستا را در برنامه سفر یک روزه خود به اطراف تهران قرار دهید. در این روستا علاوه بر طبیعت زیبا و آب و هوای مطبوع می توان از آثار باستانی دیدن کرد.

یکی از بناهای تاریخی و باستانی روستای شهرستانک کاخ ناصرالدین شاهی است. آب و هوای بسیار مساعد این منطقه ناصرالدین شاه قاجار را بر آن داشت تا حدود 120 سال پیش کاخی در این منطقه بسازد که امروزه به کاخ ناصرالدین شاهی معروف است. اگر تصمیم دارید روز جمعه از این منطقه دیدن کنید، می توانید از این کاخ نیز دیدن کنید. شایان ذکر است که قسمت های زیادی از این کاخ ویران شده است.

یکی از مهم ترین جاذبه های تفریحی و گردشگری این منطقه، بازار گل گیاه است. این چشمه به دلیل داشتن آب زیاد شهرت دارد. این چشمه در ارتفاعات روستای شهرستانک قرار دارد.

روستای تاریخی برغان در سیزده کیلومتری استان البرز

برغان در دره ای بسیار زیبا قرار دارد و یکی از مناطق شهری ساوجبلاغ به شمار می رود. آب و هوای این روستا در بهار و تابستان بسیار معتدل و در پاییز و زمستان سرد است. بنابراین می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود فصل مناسبی را برای سفر یک روزه به این منطقه در نظر بگیرید. با اجاره ویلا اطراف می توانید از منطقه براغان نیز دیدن کنید. این منطقه در استان البرز واقع شده و با شهر کرج 13 کیلومتر فاصله دارد.

یکی از زیبایی های این منطقه رودخانه های شاهرود و سنج است که از منطقه برگون می گذرد. این رودخانه ها از رشته کوه های البرز مرکزی آغاز و از منطقه برگان عبور می کنند. این عامل باعث ایجاد طبیعتی پاک و منطقه ای حاصلخیز شد. اگر به این کشور سفر کنید، می توانید سوغاتی های زیادی برای اقوام و دوستان خود بخرید. از جمله این سوغاتی ها می توان به صنایع دستی و بسیاری از محصولات کشاورزی اشاره کرد.

روستای آدران دریاچه سد امیرکبیر

روستای زیبای آدران از جاذبه‌های دیدنی در اطراف تهران است. این روستا در جنوب دریاچه سد کرج و در شمال این شهر واقع شده ‌است. روستای آدران، خود مرکز چندین روستای کوچک در اطراف است.

از جمله این روستاهای کوچک می‌توان روستای ونس، نوجان، دینه و آئیسان را نام برد. در صورتی ‌که قصد سفر به این منطقه را دارید فصل بهار، انتخاب بسیار مناسبی است.

دکمه بازگشت به بالا