اجتماعیمطالب برتر

هزینه انواع کف سابی بر حسب کیفیت

هزینه و قیمت کفسابی سنگ چگونه محاسبه می شود ؟

قیمت انواع کفسابی حسب نوع

  • کف سابی شستشو هر متر از ۱۸۰۰ تومان تا ۳۶۰۰ تومان. (در متراژ بالای ۱۵۰ متر – در متراژ پایین به صورت توافقی).
  • کف سابی لایه برداری (بسته به متراژ، نوع ساب و سنگ): از متری ۶۵۰۰ تومان تا ۲۵۵۰۰ تومان.

قیمت انواع کفسابی حسب کیفیت

  • کفسابی به صورت معمولی (بین ۴ تا ۵ ساب): قیمت از متری ۶۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ تومان. در متراژ بالای ۲۰۰ متر (متراژ های کمتر به صورت توافقی).
  • كفسابي درجه یک (بین ۶ تا ۹ ساب): قیمت از متری ۷۵۰۰ تومان تا ۱۱۵۰۰ تومان. در متراژ بالای ۲۰۰ متر (متراژ های کمتر به صورت توافقی)..
  • کف سابی ایتالیایی (بین ۹ تا ۱۵ ساب با لقمه های مرغوب): قیمت از متری ۱۲۵۰۰ تومان تا ۱۸۵۰۰ تومان. در متراژ بالای ۲۰۰ متر (متراژهای کمتر به شکل توافقی)

نکته: متاسفانه بسیاری از سودجویان که تجربه کافی ندارند. با استفاده از لفظ کفسابی ایتالیایی یا سنگسابی ایتالیایی سعی در بالا بردن قیمت داشته. اما در عمل یک سنگ سابی معمولی به شما تحویل خواهند داد.

نکته۲: حتما دقت داشته باشید که كفسابي شستشو می بایست با استفاده از لقمه های مخصوص سوپرپولیشر ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ انجام گیرد. نه سیم فرچه آهنی!!!

قیمت کفسابی | کفسابی

قیمت كفسابي ایتالیایی سوپر

در این نوع کف سابی همانند کفسابی گرانیت؛ تعداد ساب ها بین ۱۵ تا ۲۱ ساب بوده. که با استفاده از لقمه های مرغوب و فرانکفورتی انجام می شود. گفتنی است که قیمت این نوع کف سابی از متری ۱۸۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰ تومان در متراژ بالای ۱۵۰ متر متغیر است. (همانند سایر موارد، در متراژهای پایین تر به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.)

نکته۳: تفاوت اصلی میان کفسابی شستشو و كفسابي لایه برداری این است. که در حین عملیات کف سابی لایه برداری یک لجن سفید تولید می گردد. در حالی که در كفسابي شسشو جرم روی سنگ با آب به چشم می خورد.

نکته: آیتم تاثیرگذار در قیمت

یکی از نکاتی که تا حد قابل توجهی در مورد قیمت کار تاثیرگذار است بحث محل انجام پروژه کف سابی است. یعنی این که پروژه در داخل تهران و یا خارج تهران قرار داشته. و آیا در طرح ترافیک قرار دارد و این موارد، همه در برآورد قیمت تاثیرگذار خواهد بود. مثلا ما تا کنون در گرمسار، ورامین و شهرهای مختلف اطراف تهران پروژه های مختلفی را انجام داده ایم. با این حال، به شما اعلام می داریم که ما ارزان ترین قیمت کف سابی را داشته و بعضا در پروژه های بسیار آسان کفسابی سنگ را با متری هزار تومان انجام داده ایم. برای اطلاعات بیش تر می توانید با ما در مدرن ساب تماس حاصل فرموده تا با بازدید از محل، این مورد را برای شما تشریح نماییم.

قیمت کفسابی سنگ

۱)نوع کفی که قبلا کفسابی شده باشد

این نوع کفها قبلا توسط کفسابان کفسابی شده اند و مانده به این که چه کسی این کفسابی را انجام داده است پستی و بلندی سنگ نیز بر طرف شده اند در کفسابی کفهای قبلا ساب خورده که بیشتر برای درخشش دوباره و هرچه بیشتر کف انجام می شود قیمت کفسابی کمتری خواهند داشت.

۲)کفسابی ساختمان های تازه تاسیس

در کفسابی ساختمان های تازه تاسیس باید کلیه پستی و بلندی و ماد مصالح ریخته شده روی سنگ برداشته شوند که کفسابی کاملی است

ساب سنگ

ساب سنگ انجام ساب سنگ با کیفیت عالی : ساب سنگ زمانی استفاده می شود که سنگ کف ساختمان شما در اثر مایعات اسیدی لکه برداشته و تمیز نمی شود در این گونه موارد از ساب سنگ استفاده می شود که سنگ کف را کاملا براق و درخشان و بدون لکه می کند.از جمله مزایای ساب سنگ میتوان به رفع پستی و بلندی سطح سنگ نیز اشاره کرد. اگر ساب سنگ با کیفیت بالا روی سنگ انجام شود سنگ به قدری براق می شود که می توان عکس خود را در آن دید

مزایای ساب سنگ

  • کاهش در هزینه با بدون نیاز کردن به تعویض سنگ
  • نو کردن سطح سنگ
  • براق و درخشان کردن عالی سنگ
  • ترمیم و تعمیر سنگ

قیمت ساب سنگ

بر اساس متر مربع حساب می شود و به پارامترهای زیادی از قبیل نوع سنگ بستگی دارد مثلا کفسابی سنگ گرانیت با رزین از گرانترین کفسابی هاست و کفسابی سنگ دهبید ساب خورده بدون رزین از ارزان ترین کفسابی ها مورد دیگری که هزینه ساب سنگ را تعیین می کند متراژ کار است.متراژ کار هر چه قدر بیش تر باشد قیمت به همان نسبت پایین تر می باشد.

قیمت کفسابی گرانیت

سنگ گرانیت از جمله سنگهای آذرین درونی بوده که در اثر حرارت بسیار زیاد در اعماق زمین و با مخلوط شدن کوارتز و میکا و فلدسپات و برخی کانی های دیگر در درون زمین تشکیل شده است و با مرور زمان و در اثر تکان خوردن لایه ها کره زمین و آتش نشان به بیرون و  پوسته زمین راه پیدا کردند که اگر با روش خاصی آن را استخراج کرده و در بسیاری از صنایع از جمله صنعت ساختمان سازی از آنها استفاده میشود رنگ سنگ گرانیت در انواع گوناگونی موجود است از صورتی تا قهوه ایی پر رنگ و یا سیاه متغیر است سنگ گرانیت با چگالی ۲/۸۵گرم بر سانتی متر مکعب از چگالترین و سنگین ترین سنگها به شمار می رود.

همین ویژگی سختی و و مقاومت زیاد سنگ گرانیت در برابر خوردگی و ضربه و ساییده شدن باعث شده تا در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار بگیرد به گونه ایی در کف سازی نماسازی و دیوار سازی و نوع درجه یک و مرغوب آن در دکوراسیون و لوکس سازی نیز استفاده می شود. باید بگوییم که سنگ گرانیت یکی از سخت ترین کارهاست و ساب درجه یک گرانیت از متری ۱۳ تومان به بالا شروع میشود کفساب با انواع لقمه سنگ ها بایذ ۲۵ مرحله ساب به سنگ گرانیت بزند و سنگ را براق و درخشان نماید.

دلایل بیشتر بودن قیمت سنگسابی گرانیت نسبت به سنگ های دیگر

۱)سنگ گرانیت بسیار سخت بوده و سنگسابی آن بسیار سخت و زمانبر است

۲)سنگ گرانیت ۲۵ مرحله ساب میخواهد تا کاملا براق شود

۳)مواد مصرفی در سنگ گرانیت قیمت بالایی دراند و باید به وسیله لقمه سنگ های الماسه که توانایی برش این سنگ سخت را دارنند استفاده شود.

قیمت کفسابی بتن

بتن از جمله سطح هایی است که نیازمند کفسابی میباشد قبل نسب اپوکسی و به منظور یکدست شدن بتن در کارخانه ها و سوله ها و سالن و …..از کفسابی بتن استفاده می شود. قیمت کفسابی بتن را عواملی مانند میزان پستی و بلندی بتن ، متراژ کار ، میزان جرم روی بتن و …. تعیین می کند.

قیمت سنگ سابی

سنگ سابی زیر مجموعه از خدمات کفسابی می باشد که در آن کفسابی بر روی سنگ اجرا می شود. یکی از مهم ترین نقاطی که باید کارفرماها و مهندسین بدانند این است که بهترین فرد را برای سنگسابی سنگ های ساختمان خود برگزینند که در عین قیمت مناسب کیفیت کاری بهتری هم انجام دهد. برای فهمیدن از کیفیت کار و قیمت مناسب کار باید شناخت کافی از و کفسابی داشته باشیم هر کیفیتکار خود را فدای قیمت نکند برخی افراد متاسفانه به دلیل تجربه ناکافی حاضرین با قیمت های پایین کار کنند و در آخر کار شاهد بی کیفیتی و خط و خش فراوان روی سنگ می شویم.

دکمه بازگشت به بالا