اجتماعیمطالب برتر

تدارکات ویژه VIP در اجاره ون کدام است؟

قیمت اجاره ون VIP در ایران چقدر است؟

قیمت ون دربستی در ایران بسته نوع سرویس درخواستی از سوی مشتری و همچنین نوع خودرو، به شرح زیر است: برای گشت 10 ساعته درون شهر: از 350 هزار تومان تا 900 هزار تومان برای ترانسفر های تشریفاتی و فرودگاهی: از 150 هزار تومان تا 500 هزار تومان.

اپلیکیشن اجاره ون | اجاره ون vip

انواع ون تشریفاتی

 2 نوع ون تشریفاتی رایج در کشور برای اجاره ون فرودگاه و یا ترانسفر های لوکس وجود دارد.

 1. ون تویوتا هایس
 2. ون بنز ویتو

برای آشنایی بیشتر با این دو لازم است تا حدی امکانات این دو ون پر طرفدار را بررسی کنیم. جهت اجاره ون تشریفاتی می توانید اپلیکیشن اجاره ون الو ون را دانلود کنید.

به چه سرویسی اجاره ون تشریفاتی گفته می شود؟

به چه سرویسی اجاره ون تشریفاتی یا همان VIP گفته می شود؟ قطعا تفاوت هایی بین یک سرویس عادی و سرویسی که برای افراد ویژه یا تدارکات خاص انجام می شود وجود دارد:

 • نوع خودرو و مدل خودرو (گاها دیزاین ویژه برای اتومبیل ها)
 • نوع راننده ارسالی به سرویس
 • خدمات ویژه مثل بادیگارد، پیکاپ، چسباندن یک برچسب خاص بر روی اتومبیل

خودرو تشریفات چگونه است؟

ون هایی که اجاره داده می شود معمولا در تمام شرکت ها از یک مدل است.چه برای سرویس های عادی و چه سرویس های تشریفاتیاما معمولا خودرو های مدل بالا، تمیز و کم کارکرد، گزینه سرویس های تشریفاتی هستند.معمولا مسافرانی که در بازه مشتریان این سبک خدمات اجاره ون قرار می گیرند:

 • توریست های خارجی
 • مسافران سیاسی
 • گروه هایی که قصد دارند بصورت VIP از خدمات بهره مند شوند.

نوع راننده ارسالی در سرویس های تشریفاتی

راننده سرویس های تشریفاتی دومین وجه تمایزی است که در نوع خدمات دهی در 2 سبک عادی و VIP وجود دارد.زمانی که مسافران سرویس از نوع توریست های خارجی باشند، رانندگان مسلط به چند زبان برای آن ها ارسال می شود تا امکان برقراری ارتباط میان مسافر و راننده وجود داشته باشد.از طرفی موجه بودن ظاهر راننده و آموزش دیدن وی در خصوص نوع برخورد در فضای تشریفات، ویژگی های دیگری است که در خدمات اجاره ون تشریفاتی از ارائه کننده سرویس انتظار می رود.

خدمات ویژه در سرویس های تشریفاتی

یکسری خدمات ضمیمه برای سرویس های تشریفاتی وجود دارد که معمولا با توجه به خواست مشتری در نظر گرفته می شود:

 • ارسال بادیگارد به همراه ون (نیاز به مجوز دارد)
 • خدمات پیکاپ (تابلو دارای نام مسافر در فرودگاه)
 • یک برچسب یا بنز خاص (لوگوی یک شرکت) بر روی ون به  منظور معرفی یک برند

. اجاره ون تشریفاتی هیوندا

ون هیوندا h350 اصلی ترین و موفق ترین ون تشریفاتی در ایران است.این خودرو با دارا بودن ظرفیت 10 تا 17 نفری خود شرایط را برای استقبال از میهمانانی با چمدان های زیاد و همینطور تعداد نفرات بالا فراهمم می کند.ظاهر بسیار شکیل، سقف بلند (high roof)، سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار خوب و همچنین نشیمن راحت صندلی ها باعث شده است به محض ورود این خودرو به صنعت اجاره ون، بخش زیادی از سهم تویوتا هایس به این ون منتقل شود

اجاره ون تشریفاتی تویوتا

تویوتا هایس ونی زیبا با صدای موتور بسیار پایین، طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است.این ژاپنی معروف دارای گیربکسی اتوماتیک 6 سرعته است و کار را برای رانندگی در آن بسیار آسان کرده تمام آینه ها بصورت برقی کنترل شده، مانیتور جلو و گرم کن صندلی برای راننده و شاگرد از مشخصات مورد توجه آن است.

تویوتا هایس ظرفیتی برابر 12 و 14 نفر دارد. سیستم سرمایشی و گرمایشی این خودرو بسیار قوی و متناسب با گرما و سرمای هر منطقه ای تعبیه شده تا در گردشگری ها به هیچ عنوان مشکل سرما و گرما وجود نداشته باشد.صندلی ها کابین خودرو بسیار جا دار و راحت تعبیه شده تا این ژاپنی در قسمت سرویس های اجاره ای حرف اول از نظر استفاده کنندگان را بزنداز این رو این خودرو در مناطق جنوبی کشور بسیار پر استفاده است. البته تولید آلودگی بسیار انک این خودرو هم در مورد توجه قرار گرفتن تویوتا در جنوب کم تاثیر نبوده است

ویژگی های ون تویوتا هایس

ون تویوتا هایس دارای مانیتور جلو با پخش USB خور ،سیستم اتوپارک و شیشه های سولار ، پنجره های عقب به صورت ریلی و کشویی ،آینه الکترو کرومیک برای دید در شب ، آینه های خارجی الکترو کرومیک برقی ،کی لس ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم کنترل کیفیت هوا ، سیستم تهویه مطبوع برای صندلی ها و سرنشینان عقب از نوع دستی و سنسور و دوربین دید عقب است

مشخصات فنی تویوتا هایس

سیستم ضد سرقت به همراه ایموبلایزر – روکش کرومی دستگیره داخلی دربها – تنظیم کننده عمودی صندلی راننده – برف پاک کن تناوبی – گل پخش کن – کولر با دریچه عقب – فرمان هیدرولیک تلسکوپی و بشکن – شیشه برقی با محافظ – ریموت کنترل – گرم کن شیشه عقب تایمردار – تنظیم کننده ارتفاع نور چراغ به صورت دستی – گیربکس 5 دنده خودکار – آینه داخل ضد انعکاس نور – ظرفیت 15 نفر سرنشین – سیستم ورود بدون کلید

درباره ون تشریفاتی بنز ویتو

ون بنز ویتو دارای کابینی بسیار راحت برای مسافران است. در کابین این خودرو صندلی هایی تعبیه شده که ساعت ها نشستن روی آن ها هم هیچ تغییری در راحتی آن ایجاد نمیکند.بنز ویتو دارای گیربکسی اتوماتیک و 7 سرعته بوده و شتاب قابل توجهی به  عنوان یک ون داراست.موتور خودرو هم علی رغم دارا بودن شتاب بالا به هیچ وجه صدای زیادی را از خود بروز نمی دهد.

حتی در سطوح ناهموار نیز سواری ویتو راحت است. با وجود چند صد کیلو بار در بخش عقبی، سواری خودرو مستحکم باقی مانده و شکی وجود ندارد که ویتو می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش ایجاد کند.سواری خودرو شاید بهترین نقطه‌ی وقت ویتو باشد که باعث ایجاد راحتی زیادی می‌شود، فاکتوری مهم برای اجاره ون تشریفاتی محسوب می شود.با توانایی حمل 1130 کیلوگرم بار، ویتو خودروی کاربردی مفیدی نیز هست و فضای داخلی آن برای حمل اشیای طویل و عریض خوب است.

استفاده و اجاره ون تشریفاتی به همراه راننده چه فوایدی دارد ؟

در ابتدا بایستی به این موضوع اشاره نمود که حتی به میان آمدن چنین سخنی نیز برای مخاطب جذاب می باشد. ون های تشریفاتی به همراه راننده می توانند دارای مزیت های زیاد در مقایسه با گزینه های دیگر باشند که در ذیل به آن اشاره شده است

مزایای اجاره ون تشریفاتی و فواید آن ها، عبارت اند از پ:

۱. ماشین ون برای مسافرت هایی با تعداد مسافر بالا و مسافت طولانی بسیار مناسب می باشد. این ماشین مناسب برای این ویژگی ها طراحی شده است ، علاوه بر این امکان جابه جایی کالا و مسافر به تعداد بالا را به یک باره فراهم می کند.

۲. خودروهای ون معمولا توانایی جای دهی و جابه جایی کالا و بار تا حدود پانصد کیلوگرم و همچنین مکانی برای جای گذاری بار و چمدان را دارد.

۳. از جمله مزایای دیگر هزینه به صرفه و قیمت مناسب اجاره ون های تشریفاتی است.

۴. اغلب شرکت های مسافربری ، رانندگانی را برای ون های خود برمی گزینند که به زبان انگلیسی تسلط داشه باشند. پس برای جابه جایی مسافران خارجی و توریست ها شما یک تیر و چند نشان خواهید زد.

۵. یک خودروی ون تشریفاتی دارای سیستم های گرمایش و سرمایش و همچنین امکانات لوکس و راحت است. علاوه بر این می توان از امن بودن این خودرو اطمینان داشت.

۶. این امکان وجود دارد که برای اجاره ون تشریفاتی آن را به مدت زمان های متغیر و یا به صورت ساعتی و روزانه رزرو نمایید. شما می توانید مدت زمان بیش تری نیز این خودرو را اجاره نمایید برای مثال به مدت هفتگی یا یک ماهه.

چگونه می توان یک خودروی ون تشریفاتی اجاره نمود ؟

مراحل اجاره ون تشریفاتی عبارت اند از پ:

۱. ابتدا شرکت خدماتی اجاره ون تشریفاتی مورد نظر تان را انتخاب نموده و سپس از توضیحات و اطلاعاتی که در اختیار مشتری قرار می دهند به خوبی بهره ببرید.

۲. مواردی همچون تاریخ دقیق دریافت و تحویل ون و همچنین مواردی که لازم به توضیح دارند را مشخص کنید.

۳. پس از دریافت مشاوره، ون تشریفاتی مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

۴. مدارک و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

۵. به منظور بهره مندی از تشریفات خاص، می توانید از خدمات مختص به آن نیز بهره مند شوید.

دکمه بازگشت به بالا