علمی و پزشکیمطالب برتر

با CRM؛ ارتباط خود را با مشتریان بهینه کنید

نرم افزار crm چیست؟ این سؤالی است که ممکن است برای بسیاری از افراد ایجاد شود، این نرم‌افزار یک پلتفرم ارتباط با مشتری است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا اطلاعات مشتریان خود را سازماندهی کرده و به‌راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

منظور از CRM چیست؟

به‌ منظور بهبود ارتباط سازمان‌ها با مشتری، استفاده از نرم‌افزار CRM بهترین گزینه به‌حساب می‌آید. با استفاده از این نرم‌افزار کاربران می‌توانند به راحتی به داده‌های کلاینت دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، برای هماهنگی بین بخش‌های مختلف سازمان، جذب، حفظ و آوردن مشتریان سودآور، این نرم‌افزار گزینه‌ای منحصربه‌فرد است. بهتر است برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد CRM، ویژگی و مزایای آن، با ما همراه باشید.

نرم افزار CRM بهوان

کاربرد نرم افزار crm چیست ؟

برای مدیریت فروش، ارائه خدمات باکیفیت، تعریف برنامه‌های بازاریابی، طراحی فرایندهای کسب‌وکار و مشتری‌مداری بهترین کار استفاده از نرم‌افزار CRM  است. از مهم‌ترین کاربردهای این نرم‌افزار می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مخاطبین و مشتریان

از جمله مهم‌ترین کاربردهای این نرم‌افزار جامع، دسترسی راحت به اطلاعات مهم کاربران است. به صورتی که شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز به آن‌ها دسترسی داشته باشید. برای افرادی که کسب‌وکار مهمی دارند و روزانه تماس‌ها و پیام‌های فراوانی دریافت می‌کنند، استفاده از نرم‌افزار CRM  می‌تواند نقش مهمی در پیگیری‌های منظم و ارتباط مؤثر با مشتری‌ها داشته باشد.

یافتن سرنخ‌های بازاریابی و فروش و ارائه خدمات بهتر به مشتریان آنلاین

سامانه CRM  یک راه‌حل جامع و یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به آسانی اقدام به فروش، بازاریابی یا ارائه خدمات آنلاین مانند تبلیغات، تامین کالا، جذب و حفظ مشتری کنید. این برنامه می‌تواند به کارفرمایان کمک کند تا نیازهای مخاطبین خود را به موقع و هوشمندانه پیگیری کرده و آن را برطرف کنند.

افزایش سرعت پیاده سازی برنامه‌ها یا ارتباط با مخاطب

یکی دیگر از کاربردهای این نرم‌افزار، افزایش سرعت پیاده سازی و چیدمان برنامه‌ها یا اطلاعات مخاطبین است. به صورتی که برای افرادی که دارای مشتریان فراوان هستند، این کار می‌تواند از اتلاف وقت یا صرف هزینه‌های گزاف جلوگیری کند. پس در جواب این سوال که مهم‌ترین کاربرد نرم افزار crm چیست؟ می‌توان گفت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و جلب رضایت آن‌ها.

اهمیت CRM  برای کسب و کارها

اهمیت نرم افزار crm چیست ؟ در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که طبق نتایج نشان داده شده در چند سال اخیر، استفاده از این نرم‌افزار توانسته است به افزایش فروش کمک شایانی کند و نقش مهمی در جلب نظر مشتری و بهبود مدیریت فروش داشته باشد. می‌توانیم اهمیت اصلی این نرم‌افزار را طبق موارد زیر دسته‌بندی کنیم:

به رشد سریع کسب و کارها کمک می‌کند

هنگامی که کسب و کار خود را شروع می‌کنید ممکن است به دلایل مختلف کار شما رشد خوبی نداشته باشد به همین دلیل استفاده از بهترین نرم افزار فروش اینترنتی مانند CRM می‌تواند به جذب مشتری‌های بهتر و وفادار کمک کند. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که کسب و کار خود را همانطور که مخاطبان و مشتریان می‌پسندند، طراحی کنید.

هماهنگی آسان بین تیم‌های خدمات، بازاریابی و فروش

برای ساده کردن تمامی مراحل خرید و همسویی بین تیم‌های موفق کسب و کار، شما می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید. در حال حاضر برای ایجاد یک واحد منسجم و بازاریابی صحیح، نرم‌افزار CRM می‌تواند به شما کمک شایانی کند.

خودکارسازی وظایف روزانه

به منظور انجام شدن سریع‌تر کارهای روزانه و پیشگیری از اتلاف وقت و انرژی زیاد، می‌توان از نرم‌افزار CRM استفاده کرد. پس در پاسخ به سوال اهمیت نرم افزار crm چیست می‌توان گفت خودکارسازی وظایف افراد و سازمان‌ها از مهم‌ترین وظایف این برنامه است. همچنین این نرم‌افزار می‌تواند باعث خودکارسازی ایمیل‌های دنباله‌دار، گفت و گوهای چت، تجزیه و تحلیل کمپین‌ها و….. شود.

بهترین نرم افزار CRM - بهوان

4 رویکرد CRM

در پاسخ به این سوال مهم که رویکرد نرم‌افزار crm چیست؟ باید بگوییم برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان به بهترین شکل طراحی شده است. در زیر به معرفی 4 رویکرد CRM  می‌پردازیم:

 • CRM  استراتژیک

این رویکرد باعث مشتری مداری شده و می‌تواند به جذب مشتری‌های جدید و فعال کمک کند. همچنین می‌توان از آن برای راضی نگه داشتن مخاطبین و افزایش سود استفاده کرد. این استراتژی نقش مهمی در رشد سازمان دارد چون باعث شکل‌گیری ارتباط صحیح مشتری و کارفرمایان می‌شود.

 • CRM  عملیاتی

این قسمت عملیات و اتوماسیون، فرایندهای ارائه خدمات به مشتری‌ها مانند فروش، بازاریابی و ارائه خدمات پس از فروش را مدیریت می‌کند. این کار سبب می‌شود تا در کمترین زمان نیاز مشتری‌ها را پاسخ دهید. برای پاسخگویی روزانه به حجم زیادی از مشتریان می‌توان از CRM عملیاتی استفاده کرد.

 • CRM  تحلیلی

پس از کسب اطلاعات لازم از نیاز مشتری و ارتباط با آن‌ها نیاز است تا اطلاعات دریافت شده به تصمیم گیری‌های استراتژیک تبدیل شوند. به همین دلیل از این فرایند در سازمان‌ها استفاده می‌شود. برای مثال به جهت تصمیم گیری در مورد چگونگی فروش بهتر محصولات یا تامین نیازهای سریع‌تر مشتری، CRM  تحلیلی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

 •  CRM  تعاملی

در آخرین قسمت پاسخ به سوال رویکرد نرم‌ افزار crm چیست؟ می‌توان گفت این بخش رابط میان صاحبان مشاغل و مشتریان است که باعث افزایش فروش و رضایت خریداران می‌شود. در این نرم افزار علاوه بر مشتریان، می‌توان با توزیع کنندگان، تامین کنندگان و نمایندگان نیز ارتباط برقرار کرد.

مزایای نرم‌ افزار CRM

پس از کسب اطلاعات لازم در مورد این موضوع که نرم افزار crm چیست ؟ می‌توان در مورد مزایای این سیستم صحبت کرد. در صورت تمایل به یافتن پاسخ سوال مزایای نرم افزار crm چیست؟ در ادامه همراه ما باشید.

 • دانش و آگاهی بهتر در مورد مشتریان
 • تقسیم بندی بهتر کارها
 • حفظ بهتر مشتری و راضی نگه داشتن آنها
 • پیش بینی بهتر نیازهای مخاطبین و مشتری‌های قدیم و جدید
 • ارتباط سریع‌تر و بهتر با خریداران
 • افزایش ارتباطات داخلی
 • پیش بینی حجم فروش
 • ارائه گزارش‌های خرید و فروش به صورت خودکار
 • افزایش بهره‌وری و کارایی بالاتر
 • افزایش فروش و جلب نظر مشتریان بالقوه
 • رسیدن به درآمد و ثروت بیشتر

همانطور که مشاهده کردید مزایای استفاده از CRM بسیار زیاد است و شما با استفاده از آن می‌توانید از رقبای خود پیشی گرفته و در کمترین زمان به درآمد بالا و فروش بیشتر دست پیدا کنید. پس بعد از اطلاع از پاسخ مزایای نرم‌ افزار crm چیست؟ بهتر است برای دیده شدن کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

ویژگی‌های یک نرم‌ افزار CRM  خوب

برای پیشرفت در کسب و کار خود و افزایش مشتری‌های واقعی نیاز است تا از یک نرم‌افزار CRM خوب استفاده کنید. در حال حاضر نرم افزار crm بهوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای بازاریابی، ارائه خدمات به مشتری و فعالیت‌های فروش به حساب می‌آید که استفاده از آن نقش موثری در تعامل با مشتری و افزایش فروش دارد.

به منظور ایجاد آگاهی از برند توسط مخاطبان این برنامه می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در صورتی که نیازهای سازمان خود را به صورت صحیح تعریف کرده‌اید و به دنبال یافتن یک فرایند فروش قوی هستید، این برنامه می‌تواند در این مسیر به شما کمک شایانی کند.

بهترین نرم افزار crm چیست؟

در ادامه پرداختن به این سوال  مهم که بهترین نرم افزار crm چیست ؟ ما به شما نرم افزار crm بهوان را پیشنهاد می‌کنیم. این نرم‌افزار از پیچیدگی کمتری برخوردار است و تمام افراد می‌توانند با اطمینان فراوان از آن برای افزایش فروش و پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنند. شما با استفاده از آن می‌توانید کسب و کار خود را به یک تفریح ساده برای خود و کارمندانتان تبدیل کنید، علاوه بر این به کسب رضایت مشتری و تعامل بهتر با آن‌ها نیز بپردازید.

این نرم افزار دارای ویژگی‌های دیگری مانند ارائه خدمات تماس تلفنی، تجارت الکترونیک، اتوماسیون اداری، یکپارچه سازی، تحلیل داده و هوش تجاری، تبلیغات، مدیریت خرید و فروش و….. است که مسیر خرید و فروش را هموار کرده و به رونق کسب و کار کمک می‌کند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

سخن آخر

بسیاری از افراد برای کسب و کار خود و افزایش فروش محصولات، به دنبال پاسخ این سوال هستند که نرم افزار crm چیست ؟ در حال حاضر بهوان به عنوان یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین نرم افزارهای سازماندهی و فروش محصولات بین مخاطبان شناخته می‌شود. این نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده است که به شما در فرایند جلب نظر مخاطبان و مشتریان کمک می کمد. در نتیجه به کمک این نرم افزار شما می توانید به راحتی کسب و کار خود ر ارتقا دهید.

بهترین نرم‌ افزار CRM ‌نرم افزاری است که دارای ابزار پشتیبانی برای کسب و کار شما و پاسخگویی سریع به مشتری‌ان باشد. برای افرادی که می‌خواهند در کمترین زمان و بدون صرف هزینه و وقت زیاد پیشرفت کنند، این نرم افزار می‌تواند مناسب باشد. ما در بهوان تمامی خدمات و اپلیکیشن های مورد نیاز شما برای داشتن یک کسب و کار موفق را طراحی نموده ایم. نرم افزار CRM، نرم افزار فروش اینترنتی، نرم افزار رهگیری اصالت کالا و … از این موارد هستند.

دکمه بازگشت به بالا