بین الملل

آشفتگی ذهنی نیروهای تازه‌کار اوکراینی در جنگ با روسیه

نیویورک‌تایمز به نقل نیروهای ارتش اوکراین گزارش داد سربازان تازه‌کار این ارتش دچار فروپاشی روانی شده‌اند.

به گزارش مخبران، نیویورک تایمز در روز دوشنبه گزارش داد که یگان جدید نیروهای مسلح اوکراین – که توسط ناتو آموزش دیده و تسلیحات غربی دریافت کرده‌اند – اغلب متشکل از سربازان تازه‌کار بوده و تلفات سنگینی در ضد حمله اوکراین دیده‌اند.

فرمانده یکی از یگان‌های تازه‌کار اوکراینی به نیویورک تایمز گفت: من سربازان زیادی را از دست داده‌ام و خیلی از تازه‌کاران از لحاظ روانی از هم پاشیده‌اند.

این فرمانده اوکراینی عنوان کرد که این کشور در آغاز ضد حمله خود علیه روسیه در ماه ژوئن تلفات بسیار سنگینی داده است. او عنوان کرد که این اولین تجربه عملیات نظامی بسیاری از سربازان بوده است.

نیویورک‌تایمز نوشت تیپ جدید نیروهای اوکراینی که قرار بود محرکه اصلی ضد حمله این کشور باشند، متشکل از نیروهای تازه‌کاری است که تمرینات نظامی ابتدایی خود را اخیرا به پایان رسانده‌اند.

این روزنامه نوشت که اکثریت این نیروهای تازه‌کار یا به خدمت فراخوانده شده یا به طور داوطلبانه به نیروهای مسلح ارتش اوکراین پیوسته بودند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا