ورزشی

امکان ساخت پلی لیست با هوش مصنوعی به اسپاتیفای اضافه می‌شود

امکان ساخت پلی لیست با هوش مصنوعی به اسپاتیفای اضافه می‌شود

یکی از کاربران تیک‌تاک با انتشار چند عکس از آزمایش قابلیت ساخت پلی لیست با هوش مصنوعی در اسپاتیفای خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از تک کرانچ،  براساس اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از کاربران تیک تاک، این فرد توانسته است به قابلیت ساخت پلی لیست اسپاتیفای با هوش مصنوعی دست پیدا کند. طبق تصاویری که این فرد در فضای مجازی منتشر کرده این قابلیت به بخش « کتابخانه شما» (Your Library) در اسپاتیفای اضافه خواهد شد و در بخش توضیحات این قابلیت نیز عبارت «ایده‌های خود را با استفاده از هوش مصنوعی به پلی لیست تبدیل کنید» درج شده است؛ علاوه بر این بر اساس اطلاعات موجود قابلیت ساخت پلی لیست با هوش مصنوعی صرفا برای زبان انگلیسی در دسترس کاربران خواهد بود.

در حال حاضر این قابلیت در دسترس کاربران عمومی قرار ندارد، اما طبق تصاویر موجود، نحوه کار با این قابلیت به این صورت خواهد بود که کاربر در یک صفحه چت درخواست متنی خود را تایپ می‌کند و سپس هوش مصنوعی طبق درخواست و علایق فرد یک پلی لیست برای او آماده می‌کند.

کاربران به این ترتیب می‌تواند با توجه شرایط محیط، موسیقی مورد نظر خود را بدون نگرانی از بابت تغییر ناگهانی دسته بندی موسیقی پخش کنند. 

از طرفی هم احتمال دارد این قابلیت به عرضه عمومی نرسد و مانند بسیاری از قابلیت‌هایی که تاکنون به اسپاتیفای اضافه شده، اما پس از آزمایش محدود لغو شده، هیچ گاه به عرضه عمومی نرسد.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا