ورزشی

تمام استقلالی‌ها ممنوع المصاحبه شدند

به گزارش خبرگزاری مخبران، استقلال در شرایطی توانست با تک گل مرادمند از سد ملوان عبور کند که آبی پوشان در پایان مسابقه از گفت‌وگو با اصحاب رسانه خودداری کردند و آن را دستور باشگاه عنوان کردند.

هنگام عبور بازیکنان از میکسدزون استادیوم آزادی، آنها در برابر خواسته خبرنگاران برای انجام گفت‌وگو، مدعی شدند که باشگاه از آنها خواسته است تا مصاحبه‌ای صورت نگیرد و به همین منظور تمام اعضای تیم از برابر میکروفن‌های حاضر در آنجا عبور کردند.

البته در این میان، روزبه چشمی صحبت‌های کوتاهی با خبرنگاران انجام داد و تنها یک بار دیگر مشکلات استقلال را یادآوری کرد. او اعلام کرد اگر بخواهد صحبت‎های نکونام در نشست دیروز را تکرار کند، باید 30 دقیقه درخصوص مسائل مربوط به باشگاه حرف بزند.

بازیکنان دیگر مانند مهرداد محمدی نیز در میکسدزون اعلام کردند نمی‎توانند با رسانه‎ها صحبت کنند و زمانیرکه یکی از خبرنگاران پرسید چه کسی آنها را ممنوع المصاحبه کرده، از بردن نام کسی خودداری کرد.

هاشمی‌نسب نیز هنگام عبور از میکسدزون با عذرخواهی از خبرنگاران گفت از طرف باشگاه اعلام شده نباید با رسانه‌ای صحبت شود.

در نهایت می‌توان گفت به جز جواد نکونام که آن هم مجبور به حضور در نشست خبری بود، دیگر استقلالی‌ها ممنوع المصاحبه شده بودند.

251251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا