ورزشی

تمدید قرارداد وینیسیوس با رئال

رئال مادرید قراردادش را با وینیسیوس جونیور تمدید کرد.

به گزارش مخبران، رئال مادرید قرارداد خود را با وینیسیوس جونیور مهاجم برزیلی تمدید کرد. این خبر در سایت باشگاه مادریدی منتشر شده است. قرارداد جدید رئال با وینیسیوس جونیور مهاجم برزیلی تا ۳۰ جولای ۲۰۲۷ اعتبار دارد.

وینیسیوس در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۴۵ میلیون یورو از تیم فلامنگو برزیل به رئال مادرید پیوست و در ۲۳۵ بازی برای این تیم مادریدی، ۶۳ گل به ثمر رساند. او با این تیم ۹ جام را به دست آورد: لیگ قهرمانان، دو جام باشگاه های جهان، سوپر جام یوفا، دو قهرمانی اسپانیا، جام حذفی و دو سوپر جام این کشور.

وینیسیوس در رای گیری توپ طلا از سوی مجله فرانس فوتبال، رتبه ششم را به دست آورد و همچنین برنده جایزه سوکراتس شد که برای فعالیت های اجتماعی اعطا می شود.

به عنوان بخشی از تیم ملی برزیل، این فوتبالیست ۲۵ بازی ملی انجام داده که در آن سه گل به ثمر رسانده است.

در تابستان امسال، Cadena SER گزارش داد که وینیسیوس بر سر قرارداد جدیدی با رئال مادرید به توافق رسیده است. بند فسخ این بازیکن در قرارداد جدید یک میلیارد یورو است.

رئال مادرید در  دیدار بعدی در خانه خود برابر رایو وایکانو  به میدان می رود.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا