حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و جهاد تبیین نیاز اصلی کشور

مخبران/بوشهر رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی جنوب کشور عنوان کرد: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و جهاد تبیین، نیاز اصلی کشور و جامعه اسلامی بویژه برای نسل جوان است.

حجت‌الاسلام کریمی، در جمع فرماندهان و مسئولان این منطقه پدافندی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) پایه‌ریزی انقلاب اسلامی را بر اساس آموزه‌های قرآن پایه‌گذاری کردند و شاگردان خود را نیز بر اساس مبانی انقلاب اسلامی تربیت کردند. شهید بهشتی، شهید مطهری و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از شاگردان حضرت امام (ره) می‌باشند که یقینا منشا برکات و آثار ارزشمندی برای انقلاب و نظام اسلامی شده‌اند.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند جنوب با تاکید بر جایگاه خانواده، تصریح کرد: خانواده در نگاه حضرت امام (ره) رکن اصلی تربیت جامعه و انسان است که یقینا توجه به خانواده در سیره عملی حضرت امام (ره) و عنایت ویژه به همسر و فرزندان دیده می‌شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت جایگاه والای شهدای خدمت کشورمان، گفت: قطعا هر یک از شهدای خدمت در تخصص و کارآیی خود الگویی ارزنده برای مدیران جامعه هستند.

به گزارش مخبران به نقل از روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تصریح کرد: مردمی بودن، تلاش جهادی، و تعهد به ارزش‌های نظام اسلامی از ویژگی‌های مشترک و شاخص شهیدان خدمت کشورمان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا