حوادث

دستگیری عامل فراری دادن دختر جوان از خانه پدری

معاون هماهنگ کننده پلیس پایتخت از دستگیری فردی که با اغفال یک دختر جوان به بهانه ازدواج موجب فرار او از خانه شده بود، خبرداد و گفت که دخترجوان با تلاش‌های پلیس به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش مخبران، سردار محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فروردین‌ماه امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اعلام کرد که ساعتی قبل دختر جوانش برای خرید از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته است. در همین راستا نیز پرونده‌ای در دایره چهارم پلیس آگاهی که ویژه فقدان است، تشکیل شده و تیمی زبده از کارآگاهان این فرماندهی راهی محل مورد نظر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. 

وی با اشاره به نتایج تحقیقات ماموران گفت:‌ ماموران پلیس با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند که دختر نوجوان  به سوپرمارکت مراجعه نکرده است. در همین راستا نیز کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک پسر جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است.

معظمی گودرزی ادامه داد:‌ همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کنند. کارآگاهان در گام ‌بعدی با بررسی‌های تخصصی مخفیگاه پسر جوان را شناسایی کردند و در ادامه با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری وی شدند که در ادامه نیز دختر جوان پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج اعتراف کرد، در ادامه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا