رسانه صهیونیستی: سربازان ارتش خسته‌اند

سرباز | صهیونیست

یک رسانه‌ عبری‌زبان از خستگی نظامیان ارتش این رژیم از جنگ و کمبود فرمانده در میان آنها به دلیل کشته شدن افسران ارشد در نبرد با رزمندگان مقاومت پرده برداشت.

به گزارش مخبران، روزنامه عبری زبان «ماکور ریشون» در این باره گزارش داد: یک مسئله بسیار مهم وجود دارد که درباره آن صحبت نمی‌شود و این موضوعی است که فرماندهی ارتش اسرائیل را به شدت نگران کرده است.

این رسانه صهیونیستی در ادامه نوشت: سربازان ارتش و به ویژه سربازان عادی هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی خسته شده‌اند.

طبق گزارش این رسانه، علاوه بر این مسئله ارتش با کمبود شدید فرمانده مواجه است.

حملات رژیم صهیونیستی درحالی وارد دویست و بیست سی و دومین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود هشت ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا