ورزشی

منتظر محمد در رفسنجان هم فیکس نیست! 

آفتاب‌‌نیوز :

هافبک ۲۲ ساله عراقی در فصل جاری فوتبال ایران یکی از خارجی‌های خبرساز محسوب می‌شود؛ او که در ابتدای فصل با استقلال قرارداد امضا کرد و در تمرینات تیم جواد نکونام هم حضور یافت، به خاطر پر شدن سقف بودجه آبی پوشان نتوانست در این تیم دوام بیاورد.

از این رو منتظر محمد ضمن امضای قرارداد سه ساله با استقلال به صورت قرضی و یکساله به مس رفسنجان رفت. کاپیتان تیم زیر ۲۳ ساله‌های عراق به همین خاطر در بازی دیروز انگیزه زیادی برای درخشش مقابل استقلال داشت و اگرچه در نیمه دوم فرصت حضور در زمین را یافت، اما عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.

منتظر محمد با نظر ساکت الهامی از دقیقه ۸۲ به جای محمدنژادمهدی وارد زمین شد و با احتساب ۶ دقیقه وقت اضافی دوم جمعا ۱۴ دقیقه فرصت داشت. در همین مدت کوتاه هم، اما بازیکن عراقی توانایی‌هایش را به نمایش گذاشت و با حضور در زمین بر بار هجومی نارنجی پوشان اضافه کرد.

منتظر محمد که در بیشتر شدن فشار حملات مس رفسنجان برای جبران گل خورده مقابل استقلال نقش زیادی داشت، در پایان مسابقه دیروز هم با جواد نکونام سرمربی آبی‌ها دیدار کرد و جالب اینکه نکونام به او بابت عملکرد خوبش تبریک گفت.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا