علمی و پزشکی

هوآوی برای کمک به تشخیص عفونت‌های تنفسی دست به کار شد

طبق گزارش Clear Report، هواوی پتنت جدیدی ثبت کرده است که به روشی برای تشخیص عفونت های تنفسی با اندازه گیری اکسیژن خون یا SpO2 اشاره دارد. این تکنیک می تواند با تشخیص سطح اکسیژن خون، وجود عفونت در سیستم تنفسی را تشخیص دهد. خلاصه ای از مشخصات این پتنت اجرای آن را با روش تشخیص و دستگاه های مرتبط ارائه می دهد.

در روش تست هواوی عملیات های مختلفی گنجانده شده است. این روش شامل مراحل مختلفی مانند تست اولین عملیات، پاسخ به اولین عملیات و ارسال به تجهیزات الکترونیکی می باشد. داده های پارامترهای فیزیکی دستگاه الکترونیکی بر اساس داده های اولیه دریافت می شود. هنگامی که اطلاعات پارامتر فیزیولوژیکی برای برآوردن شرایط از پیش تعیین شده تعیین شد، اطلاعات صوتی را دریافت خواهید کرد. تعیین اولین اطلاعات فیزیولوژیکی بر اساس اطلاعات پارامترهای فیزیولوژیکی و اطلاعات صوتی اولین اطلاعات فیزیولوژیکی را نشان می دهد.

اشباع اکسیژن خون، فرکانس تنفس، دمای بدن، ضربان قلب و سایر پارامترهای فیزیولوژیکی نمونه هایی از داده های مورد استفاده در تکنیک هواوی هستند. این روش به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت خطر عفونت در سیستم تنفسی خود را تشخیص دهند و از صحت نتایج آزمایش اطمینان حاصل کنند.

در حال حاضر ساعت های هوشمند مختلفی در بازار وجود دارد که از حسگرهایی استفاده می کنند که سطح اکسیژن خون را تشخیص می دهند، اما نمی توانند به داده های خود تکیه کنند. با این حال، در حال حاضر تجهیزات پزشکی برای تشخیص دقیق آن در دسترس است.

باید دید محصول نهایی هواوی با استراتژی جدید این شرکت چگونه خواهد بود. آیا این دستگاه می تواند اطلاعات قابل اعتمادی ارائه دهد یا با برچسب “از اطلاعات برای اهداف پزشکی استفاده نکنید” فروخته می شود. البته مانند همیشه، پتنت جدید هواوی مانند بسیاری از گواهی های ثبت اختراع، هرگز به تولید محصول نهایی ختم نمی شود.

دکمه بازگشت به بالا